Blanka Lipińska
Fot. Instagram @blanka_lipinska
Metamorfozy gwiazd

Blanka Lipińska pierwszy raz tak szczerze o zabiegach upiększających!

Pisarka pokazała też zdjęcie sprzed lat! Różnica jest ogromna!

Marta Cieplak 16 maja 2019 10:00
Blanka Lipińska
Fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska wrzuciła ostatnio zdjęcie na Instastories, na którym pokazała jak wyglądała kilka lat temu. I musimy przyznać, że jest na nim nie do poznania! Pisarka przyznała się zresztą jakie zabiegi zrobiła, by wyglądać tak jak dziś.

Jakie zabiegi zrobiła sobie Blanka Lipińska

Na stories Blanka opowiedziała o swoim kompleksie z którym długo się zmagała, a mianowicie o tym, że miała bardzo pucułowatą buzię. „Zrobiła więc wszystko, żeby sobie tę twarz wyszczuplić”, powiedziała.

Blanka Lipińska przed zabiegami
Fot. Instagram@blanka_lipinska

A potem dodała jakim zabiegom się poddała; „Kości policzkowe, czyli chyba wolumetria mam zrobione. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak; to też mam tutaj lipolizę i zmieniła mi Ewelina kształt brody”. 

A dzisiaj Blanka Lipińska wygląda tak:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Laura ? Czy to Ty ? 😏

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.