Joanna Racewicz
Fot. East News
ze świata urody

Joanna Racewicz przyznała z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzysta…

I wywoła burzę na swoim Instagramie!

Marta Cieplak 3 grudnia 2018 13:00
Joanna Racewicz
Fot. East News

Joanna Racewicz choć skończyła 45 lat, nadal może się pochwalić twarzą niemal bez zmarszczek. Jak to możliwe? Czy to zasługa jedynie dobrych genów?

Z jakich zabiegów korzysta Joanna Racewicz

Jak się okazuje geny to jedno, a dbanie o siebie to drugie. Joanna Racewicz należy do tych gwiazd, które przyznają się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. I tak ostatnio wrzuciła nawet na Instagram zdjęcie na którym leży na fotelu w klinice i jest poddawana terapii pelleve. Co to takiego? To jedna z najnowszych niechirurgicznych metod odmładzania skóry, wykorzystująca energię o częstotliwości fal radiowych (inaczej RF). Energia ta podgrzewa tkanki znajdujące się pod skórą, co prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych. Świetnie radzi sobie ze zmarszczkami i podbródkiem, który stracił swoją jędrność.

Jak można się domyślać, pod postem rozgorzała dyskusja na temat celowości takich zabiegów. Część fanów jest im ewidentnie przeciwna i uważa, że przez nie wszystkie kobiety wyglądają tak samo. Z tym nie zgadza się sama dziennikarka, która odpowiedziała na te zarzuty, że „te zabiegi sprawiają, że wracamy do siebie sprzed kilku lat, to nie sztuczność, ale dbanie o siebie”. A w kolejnym komentarzu odpiera zarzuty o to, że są drogie: „Ten zabieg robi się raz w roku, można sobie na to pozwolić. To inwestycja w siebie”.

A Wy jak uważacie? Warto z nich korzystać?   

 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.