Kucyk Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Jennifer Lopez naśladuje styl Ariany Grande i Kim Kardashian?

Wiemy, kto stoi za metamorfozą fryzur J.Lo.!

Marta Cieplak 9 kwietnia 2019 14:30
Kucyk Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez to ikona stylu. Kobiety ją kochają i naśladują to, jak się ubiera, maluje i czesze. A od pewnego czasu w kwestii fryzur zaszła poważna zmiana. Coraz częściej można bowiem zobaczyć gwiazdę w supermodnych długich kucykach lub warkoczach, które... nie są dziełem natury! Co skłoniło ją do takiej metamorfozy?

Nowa fryzura Jennifer Lopez 2019

Przez całe lata o wizerunek gwiazdy – cięcie i długość włosów dbał tylko jeden człowiek – Oribe Canales, z którym Jennifer Lopez przyjaźniła się od samego początku kariery. Po jego śmierci w grudniu 2018 roku, Jennifer była zmuszona znaleźć nowego stylistę fryzur. Wybór padł na pochodzącego z Wielkiej Brytanii Chrisa Appletona, który od kilku lat robi zawrotną karierę w Hollywood. Do grona jego najwierniejszych klientek należą m.in. Kim Kardashian i... Ariana Grande. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waiting for tonight ✨ Wising everyone a Happy and safe NYE! Now let’s CELEBRATE 🎉 ✌🏽

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Tak, tak, to właśnie Ariana niemal zawsze pokazuje się na scenie w super wysokim kucyku, który stworzył dla niej Chris. Potem w podobnej fryzurze niejednokrotnie można było podziwiać Kim, a teraz także J.Lo I musimy przyznać, że za każdym razem jest on dłuższy i bardziej spektakularny! A to już zasługa... doczepianych włosów, których Chris ma... całą garderobę! Inni kolekcjonują buty, a on właśnie peruki i doczepy. To wnętrze robi wrażenie!

Jak zrobić wysoki kucyk?

Sekretem zjawiskowych fryzur Kim, Ariany i Jennifer są oczywiście sztuczne włosy, które Chris umiejętnie doczepia do ich naturalnych. Dlatego jeśli marzycie o odwzorowaniu takiego uczesania, koniecznie zaopatrzcie się w doczepki typu clip-in, które przymocujecie do włosów samodzielnie! Dzięki nim uzyskacie nie tylko pożądaną długość, ale także gęstość włosów.

Ale uwaga: tego typu doczepiane włosy sporo ważą, czyli obciążają cebulki naturalnych włosów. Ariana Grande powiedziała kiedyś nawet, że właściwie już nie ma czucia na głowie, bo ciągle nosi ten niezwykle efektowny, ale jednak nienaturalny kucyk! Dlatego bądźcie ostrożne i tego typu uczesania zarezwujcie na specjalne okazje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

65 inches 👱🏼‍♀️ @jlo #dreamcoat

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌑🌒🌑🌓🌑

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?