Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
Metamorfozy gwiazd

Czy Meghan Markle zawsze była taką pięknością?

Wyciekły zdjęcia księżnej sprzed 12 lat. Musisz je zobaczyć!

Marta Cieplak 13 grudnia 2019 19:50
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Meghan Markle od czasu zaręczyn z księciem Harrym jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Kobiety chcą ubierać się tak jak ona, mieć taką samą fryzurę, makijaż, a nawet twarz! Dlatego mówi się już o tzw. efekcie Meghan także w kontekście operacji plastycznych. I nic w tym dziwnego, bo to prawdziwa piękność. Ale czy zawsze tak było? Teraz można to sprawdzić, bo do sieci wyciekły zdjęcia księżnej z jej ówczesnym chłopakiem z 1997 roku!

Jak Meghan Markle wyglądała jako nastolatka?

Okazuje się, że zjawiskowy uśmiech i przepiękne włosy już wtedy były jej znakiem rozpoznawczym! Siedemnastoletnia Meghan Markle na zdjęciu pozuje ze swoim chłopakiem na zimowym, szkolnym balu. Wyglądała świetnie w upiętych w kok włosach i efektownej sukience z głębokim dekoltem.

Opinie fanów księżnej są zgodne. Wszyscy piszą, że wyglądała zjawiskowo, że jest piękna i... że nic się nie zmienia! Musimy się z nimi zgodzić, bo rzeczywiście, mimo, że od czasu tej fotografii minęło 12 lat, Meghan prawie się nie zmieniła. Jej aktualny look ma oczywiście więcej klasy i szyku, ale uroda pozostała niezmienna!

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.