Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
Metamorfozy gwiazd

Czy Meghan Markle zawsze była taką pięknością?

Wyciekły zdjęcia księżnej sprzed 12 lat. Musisz je zobaczyć!

Marta Cieplak 13 grudnia 2019 19:50
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Meghan Markle od czasu zaręczyn z księciem Harrym jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Kobiety chcą ubierać się tak jak ona, mieć taką samą fryzurę, makijaż, a nawet twarz! Dlatego mówi się już o tzw. efekcie Meghan także w kontekście operacji plastycznych. I nic w tym dziwnego, bo to prawdziwa piękność. Ale czy zawsze tak było? Teraz można to sprawdzić, bo do sieci wyciekły zdjęcia księżnej z jej ówczesnym chłopakiem z 1997 roku!

Jak Meghan Markle wyglądała jako nastolatka?

Okazuje się, że zjawiskowy uśmiech i przepiękne włosy już wtedy były jej znakiem rozpoznawczym! Siedemnastoletnia Meghan Markle na zdjęciu pozuje ze swoim chłopakiem na zimowym, szkolnym balu. Wyglądała świetnie w upiętych w kok włosach i efektownej sukience z głębokim dekoltem.

Opinie fanów księżnej są zgodne. Wszyscy piszą, że wyglądała zjawiskowo, że jest piękna i... że nic się nie zmienia! Musimy się z nimi zgodzić, bo rzeczywiście, mimo, że od czasu tej fotografii minęło 12 lat, Meghan prawie się nie zmieniła. Jej aktualny look ma oczywiście więcej klasy i szyku, ale uroda pozostała niezmienna!

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.