Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial
Metamorfozy gwiazd

Ewelina Lisowska zdecydowała się na ostre cięcie!

Piosenkarka jest nie do poznania!

Marta Cieplak 27 listopada 2019 16:15
Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska jeszcze kilka dni temu pokazywała się bez makijażu i z odrostami. Teraz jednak postanowiła „zrobić porządek” z włosami i przy okazji zdecydowała się na dość radykalne cięcie i teraz ma długą grzywkę zasłaniającą brwi. To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka zdecydowała się na taki ruch – grzywkę miała w marcu 2018 roku. Ale mimo to fani są mocno zaskoczeni jej decyzją!

Nowa fryzura Eweliny Lisowskiej

„Kiedy kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę” napisała pod zdjęciem na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę 😂💇🏻‍♀️

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

Na zdjęciu piosenkarka ma idealnie wyprostowane włosy i chyba także lekko przyciemnione. Wygląda świetnie, choć nam brakuje jej promiennego uśmiechu!

Ale fani są zachwyceni metamorfozą: „Pięknie”, „Na serio super z tą grzywką”, „Nie do poznania, elstra wyglądasz”, „O woooow”, piszą na Instagramie gwiazdy. Podkreślają też, że piosenkarka wygląda teraz wyjątkowo młodo. Szczególnie bez mocnego, scenicznego makijażu. Zgadzacie się z nimi?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.