Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial
Metamorfozy gwiazd

Ewelina Lisowska zdecydowała się na ostre cięcie!

Piosenkarka jest nie do poznania!

Marta Cieplak 27 listopada 2019 16:15
Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska jeszcze kilka dni temu pokazywała się bez makijażu i z odrostami. Teraz jednak postanowiła „zrobić porządek” z włosami i przy okazji zdecydowała się na dość radykalne cięcie i teraz ma długą grzywkę zasłaniającą brwi. To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka zdecydowała się na taki ruch – grzywkę miała w marcu 2018 roku. Ale mimo to fani są mocno zaskoczeni jej decyzją!

Nowa fryzura Eweliny Lisowskiej

„Kiedy kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę” napisała pod zdjęciem na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę 😂💇🏻‍♀️

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

Na zdjęciu piosenkarka ma idealnie wyprostowane włosy i chyba także lekko przyciemnione. Wygląda świetnie, choć nam brakuje jej promiennego uśmiechu!

Ale fani są zachwyceni metamorfozą: „Pięknie”, „Na serio super z tą grzywką”, „Nie do poznania, elstra wyglądasz”, „O woooow”, piszą na Instagramie gwiazdy. Podkreślają też, że piosenkarka wygląda teraz wyjątkowo młodo. Szczególnie bez mocnego, scenicznego makijażu. Zgadzacie się z nimi?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.