Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz
Metamorfozy gwiazd

Fabienne, córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, przeszła spektakularną metamorfozę!

Jak dzisiaj wygląda Fabienne Wiśniewska?

Marta Cieplak 27 kwietnia 2021 12:30
Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz

Najstarsza córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, Fabienne wyrosła na prawdziwą piękność. Siedemnastolatka w sierpniu będzie już pełnoletnia! Na razie poza nauką dużo czasu poświęca na prowadzenie konta na Instagramie, które obserwuje już ponad 15 tysięcy osób, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak bardzo się zmieniła. Po słodkiej blondynce nie ma już śladu, ale nadal doskonale widać, że urodę odziedziczyła po mamie! Jak teraz wygląda Fabienne Wiśniewska?

Fabienne Wiśniewska - metamorfoza nastolatki w 2021

Fabienne dość długo była blondynką i wyglądała naprawdę przesłodko! Nosiła zazwyczaj długie, rozpuszczone włosy. 

Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews
Po tej słodkiej dziewczynce nie ma już jednak śladu. Fabienne w wieku nastoletnim dość często zmieniała wizerunek. Miała nawet różowe włosy, a także całe zaplecione w efektowne warkoczyki!

Fabienne Wiśniewska z tatą
Fot. Instagram

Zobacz także: Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem? Jego najnowsze zdjęcie wywołało w sieci burzę!

Dziś wygląda jeszcze inaczej. Fabienne Wiśniewska ma teraz ciemne włosy, które pięknie podkreślają jej kolor oczu. Do tego nosi kolczyk w nosie, który dodaje jej wizerunkowi charakteru. Naprawdę trudno ją rozpoznać! Tylko zobaczcie:

W mocnym, pełnym makijażu wygląda na znacznie starszą niż jest w rzeczywistości i można śmiało powiedzieć, że mogłaby zostać modelką! Ma piękne rysy, zjawiskowe oczy i usta. 

Jej mama, Marta Wiśniewska, w 2019 roku zdradziła, że Fabienne uwielbia taniec i poświęca treningom wiele czasu. Okazało się jednak, że to nie jedyna pasja nastolatki. Drugą są... tatuaże! Zresztą trudno się dziwić, skoro jej tata ma ich na ciele całe mnóstwo! I jak widać na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez Michała Wiśniewskiego ta pasja się nadal rozwija!

Zobacz także: Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcia z piątą żoną. Takie były początki ich związku

Tym razem @fabbka sama zaprojektowała swój trzeci tatoo. Śmiem przypuszczać, że na 2️⃣0️⃣ urodziny zabraknie jej miejsca. ❤Kocham Cię babe! 

Musimy przyznać, że Fabienne ma talent! Ciekawe jaki będzie jej kolejny tatuaż... 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.