Ze świata urody

Ten urodowy trik jest niesamowity!

Zobacz, jak wyczyścić beauty blender w 60 sekund!

Marta Cieplak 20 kwietnia 2018 11:30
Beauty blender
Fot. adobe.stock.com

Kultowa gąbeczka do makijażu w kształcie jajka, Beauty blender, od lat jest jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów do makijażu na świecie. I nic w tym dziwnego, bo doskonale rozprowadza podkład i sprawdza się do tego lepiej niż klasyczne pędzle. Jedyny minus? Czyszczenie. Jest czasochłonne i trudno jest usunąć z gąbeczki wszystkie zanieczyszczenia. Aż do teraz! Zobacz ten trik – zmieni twoje życie:-)

Jak szybko wyczyścić beauty blender?

Wiemy, że choć gąbeczka do makijażu jest bardzo wygodna i trudno wyobrazić sobie bez niej codzienny make-up, to jej czyszczenie przyprawia nas o ciarki. Stosowanie mydła i specjalnych preperatów nie jest na tyle skuteczne, by gąbka wyglądała jak nowa. Ale sposób na to znalazła studentka z Londynu, Julianen Asouzu. Zamoczyła gąbkę w wodzie z odrobiną mydła i włożyła do mikrofalówki na minutę. To, co się potem dzieje to już czysta magia!

Gąbka wyciągnięta z mikrofalówki jest idealnie czysta, bez śladu kosmetyków i zanieczyszczeń. Jedyne, czego należy przestrzegać to fakt, by gąbka była całkiem zamoczona w wodzie - w przeciwnym razie po prostu się stopi. Zobaczcie zresztą sami. A potem przetestujcie! 

Z Beauty blendera korzysta też Kim Kardashian i jej makijażyści

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.