Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian
ZE ŚWIATA URODY

Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Khloe Kardashian zdradziła, jak udało jej się zrzucić prawie 30 kilogramów!

Celebrytka nie odpuszcza nawet podczas kwarantanny

Redakcja VIVA! 15 maja 2020 16:18
Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian

Córka Khloe Kardashian przyszła na świat dwa lata temu. Nie jest tajemnicą, że po ciąży celebrytka ważyła 30 kilogramów więcej. Jej celem był powrót do formy, dlatego od razu po urodzeniu postanowiła przejść na dietę i regularnie ćwiczyć. W social mediach pokazywała zdjęcia z siłowni i na bieżąco prezentowała, jak zmienia się jej ciało. Fani byli pod wrażeniem i często w komentarzach dopytywali, jak wygląda jej trening oraz jadłospis. Khloe uchyliła rąbka tajemnicy w serwisie Poosh - który należy do jej siostry Kourtney Kardashian.

Jak zrzucić kilogramy po ciąży?

Tysiące kobiet na świecie dążą, aby osiągnąć figurę Kardashianek i mieć sylwetkę klepsydry - wąską talię oraz podkreślone pośladki. Oczywiście nie jest sekretem, że popularne siostry korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, jednak jak przyznała Khloe: ,,Jeżeli chcesz szybko zrzucić znaczną liczbę kilogramów, musisz wziąć się za dietę i treningi". Aktualnie waży ona około 68 kilogramów i stara się być konsekwentna. Wie, że nie uzyska satysfakcjonującego wyglądu z dnia na dzień. Codzienne ćwiczenia na pewno nie należą do najłatwiejszych rzeczy, gdy jest się młodą mamą. Khloe stara się poświęcać czas małej True, do tego spełniać się zawodowo i znaleźć, choć chwilę dla siebie.

Khloe Kardashian na kwarantannie

Obecnie celebrytka ma jeszcze jedną przeszkodę, jaką jest kwarantanna. Sprawdźcie jak się odżywiać podczas kwarantanny! Gwiazda nie ukrywa, że czasami zdarzy jej się sięgnąć po niezdrowe jedzenie: ,,Przez koronawirusa małą uwagę przywiązuję do jedzenia, co oczywiście nie oznacza, że ciągle jem fast foody. Mam ustawioną zdrową i smaczną dietę. Czasem pozwalam sobie na wyjątki. Nie chcę całkowicie rezygnować z ulubionych potraw".

Dieta Kardashianki

Mimo to Khloe nie odpuszcza i dzielnie dąży, aby ważyć 63 kilogramy. Mimo pandemii regularnie ćwiczy pod okiem trenera personalnego, a od czasu porodu stosuje popularną dietę keto na zmianę z postem przerywanym. Niewątpliwie te formy odżywiania w ostatnim czasie stały się modne i właśnie dzięki gwiazdom znajdują się w trenach żywieniowych na 2020 rok!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.