Fot. Fotolia
VIVA! Tylko u nas

Zabiegi medycyny estetycznej: perfekcyjne brwi.

Marta Cieplak, Xymena Borowiecka 16 sierpnia 2017 06:00
Fot. Fotolia

Mocne, wyraźnie zarysowane brwi to absolutny hit mijającego i nadchodzącego sezonu. Zanim jednak zechcesz podkreślić je odpowiednimi kosmetykami, koniecznie wybierz się do specjalisty, który nada im perfekcyjny kształt, idealnie dopasowany do twoich rysów, zagęści włoski, a nawet… namaluje je od nowa. 


Zobacz także: Zabiegi medycyny estetycznej: fokus na usta!


Profesjonalna regulacja

Jeśli masz dość samodzielnej regulacji brwi i szukasz specjalisty w tej dziedzinie, wybierz się do Brow Baru marki Benefit (znajdziesz je w wielu perfumeriach Sephora). Tam, w kilkanaście minut twoim brwiom zostanie nadany piękny i aktualnie modny kształt. Zabieg rozpoczyna się od wytyczenia idealnej linii, potem woskiem usuwane są zbędne włoski (właściwie bezboleśnie!), a kosmetyczne poprawki wykonywane są pęsetą i... nożyczkami. Na koniec czeka cię makijaż, podczas którego dowiesz się, jakich kosmetyków do brwi używać (i jak!).

Wejdź na: www.benefitcosmetics.com, cena - od 89 zł.
 

Kompleksowe zagęszczanie brwi

Zabieg ten, polega na uzupełnieniu brwi metodą włoskową. Doklejane włoski dobierane są pod kolor naturalnych. Zanim jednak to nastąpi, należy je wyregulować oraz nadać im kształt oraz kolor naturalną henną, która także zadba o ich kondycję. Tak przygotowane brwi są gotowe na uzupełnienie. W zależności od potrzeb, włoski doklejane są w miejscach najbardziej przerzedzonych. Zabieg ten jest idealny dla osób, których brwi wymagają zagęszczenia, pogrubienia lub chcą zmienić ich kształt. Jego efekt utrzymuje się przez około 5 tygodni.

Więcej: www.thegirlsbeautybar.pl, cena - od 160 zł.


Makijaż permanentny microblading

Microblading to najnowocześniejsza metoda makijażu permanentnego brwi. Zabieg zapewnia naturalny efekt zagęszczonych brwi, ale pozwala też stworzyć łuk od początku! Może także ukryć mankamenty urody, np. bliznę po kolczyku. Wykonywany jest ręcznie za pomocą pióra i mikroostrza składającego się z wielu igiełek. Polega na dorysowywaniu włosków na skórze. Efekt utrzymuje się do dwóch lat. Jednak po upływie roku kolor brwi może blaknąć, dlatego zaleca się wtedy wykonanie zabiegu uzupełniającego.
Klinika Urody na Saskiej, Saska 5e, Warszawa. Cena zabiegu to 1100 zł.
 

Zaintrygowana i gotowa na profesjonalną stylizację brwi? Mamy nadzieję, że tak! :)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.