Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się na ostre cięcie!

Wygląda teraz jak nastolatka!

Marta Cieplak 6 listopada 2019 15:30
Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz pokazała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze! Gwiazda Przyjaciółek zdecydowała się na odważny krok – obcięła grzywkę i delikatnie przyciemniła kolor włosów. Fani podkreślają, że wygląda jak nastolatka!

Agnieszka Sienkiewicz w nowej fryzurze

Aktorka znana ostatnio przede wszystkim z roli Doroty w serialu Przyjaciółki, rzadko zmienia uczesania. Na co dzień jest mamą dwóch córek i długie włosy, które można szybko związać w kucyk lub koczek były dla niej najwygodniejsze. Ale to już najwidoczniej znudziło się gwieździe i stąd taka mocna zmiana! 

Fani są zachwyceni jej metamorfozą i zasypują ją komplementami: „Jak pięknie!”, „Bardzo ładnie z grzywką”, Przecudownie Pani wygląda”. Sporo osób zauważyło też, że w nowej fryzurze aktorka wygląda dużo młodziej! „Jaka dziewczynka”, „A idź... Ty małolato!”, „Co to za młoda niewiasta!”, „I masz znów 18 lat”.

Naszym zdaniem to był bardzo dobry wybór. Aktorka wygląda młodo, dziewczęco, po prostu świetnie! A Ty wolisz ją w nowym czy w starym wcieleniu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pożegnanie z latem ..... 🌺🌸🦋🌞 #summervibes #mood #picoftheday @maare.eu

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…