Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się na ostre cięcie!

Wygląda teraz jak nastolatka!

Marta Cieplak 6 listopada 2019 15:30
Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz pokazała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze! Gwiazda Przyjaciółek zdecydowała się na odważny krok – obcięła grzywkę i delikatnie przyciemniła kolor włosów. Fani podkreślają, że wygląda jak nastolatka!

Agnieszka Sienkiewicz w nowej fryzurze

Aktorka znana ostatnio przede wszystkim z roli Doroty w serialu Przyjaciółki, rzadko zmienia uczesania. Na co dzień jest mamą dwóch córek i długie włosy, które można szybko związać w kucyk lub koczek były dla niej najwygodniejsze. Ale to już najwidoczniej znudziło się gwieździe i stąd taka mocna zmiana! 

Fani są zachwyceni jej metamorfozą i zasypują ją komplementami: „Jak pięknie!”, „Bardzo ładnie z grzywką”, Przecudownie Pani wygląda”. Sporo osób zauważyło też, że w nowej fryzurze aktorka wygląda dużo młodziej! „Jaka dziewczynka”, „A idź... Ty małolato!”, „Co to za młoda niewiasta!”, „I masz znów 18 lat”.

Naszym zdaniem to był bardzo dobry wybór. Aktorka wygląda młodo, dziewczęco, po prostu świetnie! A Ty wolisz ją w nowym czy w starym wcieleniu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pożegnanie z latem ..... 🌺🌸🦋🌞 #summervibes #mood #picoftheday @maare.eu

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.