Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się na ostre cięcie!

Wygląda teraz jak nastolatka!

Marta Cieplak 6 listopada 2019 15:30
Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz pokazała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze! Gwiazda Przyjaciółek zdecydowała się na odważny krok – obcięła grzywkę i delikatnie przyciemniła kolor włosów. Fani podkreślają, że wygląda jak nastolatka!

Agnieszka Sienkiewicz w nowej fryzurze

Aktorka znana ostatnio przede wszystkim z roli Doroty w serialu Przyjaciółki, rzadko zmienia uczesania. Na co dzień jest mamą dwóch córek i długie włosy, które można szybko związać w kucyk lub koczek były dla niej najwygodniejsze. Ale to już najwidoczniej znudziło się gwieździe i stąd taka mocna zmiana! 

Fani są zachwyceni jej metamorfozą i zasypują ją komplementami: „Jak pięknie!”, „Bardzo ładnie z grzywką”, Przecudownie Pani wygląda”. Sporo osób zauważyło też, że w nowej fryzurze aktorka wygląda dużo młodziej! „Jaka dziewczynka”, „A idź... Ty małolato!”, „Co to za młoda niewiasta!”, „I masz znów 18 lat”.

Naszym zdaniem to był bardzo dobry wybór. Aktorka wygląda młodo, dziewczęco, po prostu świetnie! A Ty wolisz ją w nowym czy w starym wcieleniu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pożegnanie z latem ..... 🌺🌸🦋🌞 #summervibes #mood #picoftheday @maare.eu

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?