Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Meghan Markle ukrywa jak naprawdę wygląda!

Co jest kompleksem księżnej?

Aleksandra Charzewska 19 lipca 2018 06:57
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle od czasu zaręczyn z księciem Harrym jest uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych kobiet na świecie. Czy zawsze tak było? Okazało się, że księżna Sussex ukrywa jak naprawdę wygląda. Jej kompleksem są jej włosy! 

Dlaczego włosy? 

W internecie pojawiły się zdjęcia młodziutkiej Meghan, która ma na głowie burzę afro loków! Jej mama jest afroamerykanką, więc to naturalne, że strukturę włosów córka odziedziczyła po niej. Po każdym myciu włosów Meghan, która jest zwolenniczką gładkiej, prostej fryzury, musi poddawać się odpowiednim zabiegom pomagającym uzyskać jej ulubiony efekt. 

Meghan nie jest jedyna! Podobny problem ma także Michelle Obama, która publicznie zawsze występuje w prostej, gładkiej fryzurze, a jej naturalne włosy ze względu na afroamerykańskie korzenie są bardzo kręcone. 

Myślicie, że książę Harry lubi naturalne włosy swojej żony? Według nas wygląda w nich uroczo!  

meghan młoda
Fot. materiały prasowe
meghan młoda
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.