Metamorfozy gwiazd

Monika Miller na archiwalnych zdjęciach. Celebrytka zmieniła się diametralnie!

W sobotę wnuczka Leszka Millera obchodziła urodziny

Marta Cieplak 12 sierpnia 2019 15:44

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, od kilku lat zajmuje się modelingiem. A konkretniej modelingiem alternatywnym - ze względu na dużą ilość tatuaży i piercingu. Dziś celebrytka zachwyca urodą, ale jak wyglądała w dzieciństwie czy jeszcze kilka lat temu?

Metamorfoza Moniki Miller

Swoje stare zdjęcia uczestniczka Tańca z gwiazdami pokazała na Instastories, przy okazji odpowiedzi na pytania o to, jakie kiedyś miała włosy. Okazuje się, że zarówno była słodką blondynką z grzywką, jak i drapieżną wersją siebie z różnymi kolorami na głowie!

Sama celebrytka zauważyła ogromną zmianę w swoim wyglądzie, jeśli chodzi o ostatnie dwa lata. „Ostałam dużo zapytań, jak osiągnąć taki efekt? Już mówię. Zaczęłam traktować swój mięsień żwacza toksyną botulinową, aby uspokoić swój bruksizm raz na pół roku. Oprócz tego zawsze słyszałam że po szybkiej utracie wagi, z twarzy dodatkowe kg schodzą najpóźniej po dłuższym stosowaniu diety i regularnych treningach. Nadal nie jestem przyzwyczajona do tej zmiany, mam wrażenie że kiedy patrzę w lustro, jestem kompletnie inną osobą. Nasze doświadczenia również bardzo wpływają na nasz wygląd zewnętrzny. Niesamowite jest to jak bardzo widać po człowieku to jaką walkę toczy wewnątrz siebie”, napisała Monika Miller na Instagramie.

W naszej galerii zobaczysz fotografie Moniki z dzieciństwa, a także zdjęcia w różnych kolorach i długościach włosów. Ciekawe, w którym „wcieleniu” spodoba Ci się najbardziej! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.