Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w samej bieliźnie pół roku po porodzie!

Znamy sekret jej idealnej sylwetki!

Redakcja VIVA! 8 grudnia 2020 20:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan była prawdziwie medialnym wydarzeniem. Dzięki postom gwiazdy na Instagramie fani mogli obserwować jej rosnący brzuszek, a potem podziwiać jak rozwija się mały Henryk. I oczywiście, jak gwiazda wraca do formy. Gwiazda TVN relacjonowała, jak i z kim ćwiczy oraz na jakiej jest diecie. Efekty ciężkiej pracy jednak się opłaciły i teraz, pół roku po porodzie, Małgosia z dumą prezentuje się w samej bieliźnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w samej bieliźnie

Musimy przyznać, że zdjęcie opublikowane przez gwiazdę robi wrażenie. Widać na nim szczupłe nogi, mocne wcięcie w talii i płaski brzuch. Taką figurę chciałabym mieć niejedna trzydziestolatka!

malgorzata-rozenek-majdan-pokazala-cialo-pol-roku-po-porodzie
Fot. Instagram@m_rozenek

Jak widać, Małgosia jest z siebie dumna. I nic dziwnego, bo posiadanie tak płaskiego brzucha trzy tygodnie po trzecim (!) porodzie to nie lada sztuka.

Gwiazda oczywiście wspomaga się profesjonalnymi zabiegami przy użyciu najnowszych maszyn. Teraz jej ulubiona to Onda, która przede wszystkim ma za zadanie ujędrnić skórę za pomocą technologii mikrofal. Jak sama mówi:

Tkankę tłuszczową każdy może zgubić samemu, ale ujędrnić jest bardzo trudno. Ja teraz pracuje z partią na brzuchu, bo miałam bardzo rozciągniętą i to trzykrotnie.

Jak widać 42-latka traktuje zabiegi tylko jako dodatek do codziennych ćwiczeń i zdrowego odżywiania, dzięki którym tak spektakularnie schudła po ciąży. I to jest najzdrowsze podejście. Bo u osób, które chcą schudnąć tylko dzięki zabiegom w gabinecie, efekty utrzymają się bardzo krótko i będą mniej spektakularne.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.