dlaczego książę Harry zapuścił włosy
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jak książę Harry pokazał się pierwszy raz od rewelacji dotyczących jego długich włosów!

Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 9 lutego 2021 13:30
dlaczego książę Harry zapuścił włosy
Fot. East News

O księciu Harrym zrobiło się znów bardzo głośno na początku tego roku. I nie chodziło wcale o kwestie relacji z dworem królewskim ani o Archiego, a o jego włosy! Konkretnie o długość. Mówiło się, że mąż Meghan Markle nosi kucyk! Niestety przez prawie miesiąc żadnemu z paparazzi nie udało się sfotografować wnuka królowej Elżbiety, a tym samym zdobyć dowodów na te rewelacje. W końcu Harry zdecydował się sam pokazać. Jak wygląda? Czy faktycznie ma długie włosy?

Jak teraz wygląda książę Harry? Czy ma długie włosy?

Wszystko zaczęło się od Roba Lowe, który w programie Late late show with James Corden wyznał, że widział wnuka królowej Elżbiety w kucyku! Było to o tyle prawdopodobne, że Harry rzeczywiście jest sąsiadem hollywoodzkiego aktora.

„Mieszka milę ode mnie. On jest bardzo skryty i zobaczyć go w okolicy, to jak zobaczyć potwora z Loch Ness. Ale w końcu mi się udało i widziałem jak prowadzi samochód. To była raptem chwila, więc mnie nie cytuj, ale jestem przekonany, że miał kucyk! Wygląda na to, że zapuścił włosy i teraz zaczesuje je do tyłu”, przekonywał.

Media wprost oszalały po tej wiadomości i długo rozpisywały się o powodach zmiany stylu Harry'ego, a nawet robiły fotomontaże, na których było widać jak książę mógłby wyglądać w długich włosach. Dziennikarze zastanawiali się też, jaki może być powód tej zmiany. Pisali o depresji księcia, a także o tym, że brak wizyt u fryzjera wynika z troski o zdrowie rodziny – Harry nie chce spotykać się z obcymi ludźmi i ryzykować zarażenia koronawirusem. Nie było jednak żadnych dowodów, bo Harry świetnie się kamufluje! 

Pierwsze zdjęcia księcia Harry'ego w 2021 roku

Harry w końcu postanowił chyba jednak rozwiać wszystkie wątpliwości sam i zdecydował się wziąć razem z Meghan udział w lekcji poezji na Zoomie! Dlaczego? W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie obchodzony jest właśnie Black History Month. I z tej okazji słynna para została zaproszona do udziału w lekcji o poezji organizowanej przez grupę Get Lit. Jak czytamy na ich stronie: „Program nauczania poezji i filmów Get Lit angażuje młodych ludzi, zapewniając im kreatywne możliwości i rzeczywiste doświadczenie zawodowe, zmieniając uczniów w aktywistów, naukowców i gwiazdy”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @luu.297

Podobno oboje byli bardzo zainteresowani tematem i aktywnie brali udział w spotkaniu. A Meghan podzieliła się nawet listą swoich ulubionych wierszy! Oboje wyglądali na bardzo zrelaksowanych i szczęśliwych. Do tego na screenie ze spotkania dokładnie widać, że Harry ma taką samą fryzurę, do jakiej przyzwyczaił nas przez ostatnie lata. I albo to kwestia niedawnej wizyty u fryzjera, albo kucyk, którego dopatrzył się Rob Lowe, po prostu nigdy nie istniał!

My cieszymy się, że Harry się nie zmienia, bo w tej fryzurze wygląda naprawdę świetnie!

Księżna Meghan i książę Harry negocjują warunki umowy z Elżbietą II
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?