Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
Metamorfozy gwiazd

Kim Kardashian pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie!

Widać na nim jak wyglądała przed operacjami plastycznymi!

Marta Cieplak 26 września 2019 18:30
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian to bez wątpienia jedną z ikon pop-kultury. I choć ona sama twierdzi, że nigdy nie poddała się żadnym operacjom plastycznym, świat chirurgii mówi zupełnie coś innego... Lekarze są przekonani, że ma nie tylko wszczepione implanty w pośladki i biust, ale także zmieniała rysy twarzy. Mimo to Kim chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami z młodości. Jedno z nich już ma ponad 3 miliony like'ów na Instagramie!

Jak Kim Kardashain wyglądała jako nastolatka?

Na zdjęciu widać Kim w samochodzie – jak wynika z podpisu miała wtedy 18 lat. Widać charakterystyczne długie, proste włosy (wtedy jeszcze naturalne, a nie doczepiane!), wąskie brwi, które Kim lubi także dzisiaj i... bardzo pełne usta. Wyglądają jak sztucznie powiększone, ale na innych zdjęciach z dzieciństwa gwiazdy widać, że to akurat prezent od matki natury.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The simple life...I was 18 here. Khloe and I would drive to Arizona to visit Allison & Kourt #UOfA

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Fani są zachwyceni i piszą „Taka naturalna!, „Piękne zdjęcie”, „Piękność”.

A Tobie jak się podoba Kim w takim naturalnym wydaniu?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.