jak-dzis-wyglada-odtworczyni-roli-peggy-bundy
Fot. BEW
Metamorfozy gwiazd

Pamiętacie ekscentryczną Peggy Bundy z serialu Świat według Bundych?

Zobaczcie, jak teraz wygląda grającą tę rolę aktorka!

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2020 17:30
jak-dzis-wyglada-odtworczyni-roli-peggy-bundy
Fot. BEW

Serial Świat według Bundych robił furorę nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Polsce, gdzie był emitowany w drugiej połowie lat 90. Zwariowana rodzina nieudaczników wzbudzała sympatię przez długie lata, a produkcja została okrzyknięta mianem kultowej. I choć dziś mało kto dokładnie pamięta fabułę odcinków, to jednak charakterystyczne postaci każdy rozpozna błyskawicznie. Szczególnie Peggy Bundy, czyli matkę i żonę, która nosiła charakterystyczną dla lat 80. (wtedy kręcono serial w Stanach Zjednoczonych) fryzurę o objętości XXL. Ciekawi jesteśmy, czy rozpoznalibyście grającą Peggy aktorkę, bez burzy włosów i wymodelowanej na szczotce grzywki!

Jak dziś wygląda Peggy Bundy

Odtwórczyni roli Peggy Bundy to Katey Sagal, która od czasów zakończenia serialu Świat według Bundych nieprzerwanie gra w filmach i serialach, m.in. w produkcji Synowie Anarchii (dostała za tę rolę nawet Złotego Globa w 2011 roku). Ale jej życie było pełne nie tylko sukcesów, ale i przeciwności losu. Jak sama wyznała w swojej biografii, miała problemy z alkoholem i narkotykami. Na szczęście ten trudny czas ma już za sobą.

Dziś Katey ma 66 lat i zupełnie nie przypomina zwariowanej Peggy Bundy. Ciekawi jesteśmy, czy rozpoznalibyście ją po tylu latach...

A taką pamiętamy ją sprzed lat:

Jej ekscentryczne stroje też trudno zapomnieć:-)

Co ciekawe, syn Katey Sagal, Jackson White, również jest aktorem i można oglądać go w serialu emitowanym przez HBO – Pani Fletcher. A sama Katey poza grą aktorską zajmuje się także śpiewaniem i komponowaniem. Jeśli jesteście ciekawi jej głosu, utwory aktorki znajdziecie na Spotify! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.