jak-dzis-wyglada-odtworczyni-roli-peggy-bundy
Fot. BEW
Metamorfozy gwiazd

Pamiętacie ekscentryczną Peggy Bundy z serialu Świat według Bundych?

Zobaczcie, jak teraz wygląda grającą tę rolę aktorka!

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2020 17:30
jak-dzis-wyglada-odtworczyni-roli-peggy-bundy
Fot. BEW

Serial Świat według Bundych robił furorę nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Polsce, gdzie był emitowany w drugiej połowie lat 90. Zwariowana rodzina nieudaczników wzbudzała sympatię przez długie lata, a produkcja została okrzyknięta mianem kultowej. I choć dziś mało kto dokładnie pamięta fabułę odcinków, to jednak charakterystyczne postaci każdy rozpozna błyskawicznie. Szczególnie Peggy Bundy, czyli matkę i żonę, która nosiła charakterystyczną dla lat 80. (wtedy kręcono serial w Stanach Zjednoczonych) fryzurę o objętości XXL. Ciekawi jesteśmy, czy rozpoznalibyście grającą Peggy aktorkę, bez burzy włosów i wymodelowanej na szczotce grzywki!

Jak dziś wygląda Peggy Bundy

Odtwórczyni roli Peggy Bundy to Katey Sagal, która od czasów zakończenia serialu Świat według Bundych nieprzerwanie gra w filmach i serialach, m.in. w produkcji Synowie Anarchii (dostała za tę rolę nawet Złotego Globa w 2011 roku). Ale jej życie było pełne nie tylko sukcesów, ale i przeciwności losu. Jak sama wyznała w swojej biografii, miała problemy z alkoholem i narkotykami. Na szczęście ten trudny czas ma już za sobą.

Dziś Katey ma 66 lat i zupełnie nie przypomina zwariowanej Peggy Bundy. Ciekawi jesteśmy, czy rozpoznalibyście ją po tylu latach...

A taką pamiętamy ją sprzed lat:

Jej ekscentryczne stroje też trudno zapomnieć:-)

Co ciekawe, syn Katey Sagal, Jackson White, również jest aktorem i można oglądać go w serialu emitowanym przez HBO – Pani Fletcher. A sama Katey poza grą aktorską zajmuje się także śpiewaniem i komponowaniem. Jeśli jesteście ciekawi jej głosu, utwory aktorki znajdziecie na Spotify! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.