jak dziś wygląda Lara Flynn Boyle
Fot. TriStar Pictures/Courtesy Everett Collection
Metamorfozy gwiazd

Lara Flynn Boyle, gwiazda Miasteczka Twin Peaks, została ofiarą operacji plastycznych!

Jak dzisiaj wygląda?

Marta Cieplak 17 czerwca 2021 15:30
jak dziś wygląda Lara Flynn Boyle
Fot. TriStar Pictures/Courtesy Everett Collection

Lara Flynn Boyle karierę aktorską rozpoczęła w 1986 roku, ale sławę przyniosła jej dopiero rola w kultowym serialu Miasteczko Twin Peaks w reżyserii Davida Lyncha, produkowanego w latach 1990-1991. Aktorka wcieliła się w postać Donny Marie Hayward, przyjaciółki Laury Palmer. Śliczna, wręcz eteryczna brunetka szybko zaczęła dostawać znaczące rol w dużych produkcjach filmowych, między innymi w Ich Troje i Faceci w czerni. Niestety w latach 2000 zaczęła powoli eksperymentować z medycyną estetyczną i w efekcie dzisiaj zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Ze smutkiem musim stwierdzić, że Lara Flynn Boyle została ofiarą operacji plastycznych. Jak dzisiaj wygląda?

Zobacz także: Od symbolu seksu do królowej botoksu. Tak zmieniła się Pamela Anderson!

Lara Flynn Boyle ofiarą operacji plastycznych

Na początku kariery zachwycała nie tylko bardzo szczupłą figurą, ale też piękną twarzą z mocno zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Przez lata była uważana za jedną z najładniejszych Hollywoodzkich aktorek. Zresztą absolutnie nas to nie dziwi, bo wyglądała zjawiskowo. Sami zobaczcie (na zdjęciu po lewej):

Jednak z czasem, gdy oznaki starzenia zaczęły być powoli widoczne, Lara Flynn Boyle postanowiła skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Eksperymentowała z botoksem i wypełniaczami, ale niestety nie znała umiaru. W efekcie jej piękne usta zamieniły się w wielkie i nieestetyczne wargi, brwi zaczęły przybierać kształt iście diabelski, a rysy twarzy kompletnie się zmieniły. Gwiazda stała się karykaturą samej siebie... Tutaj zdjęcie z 2017 roku.

Zobacz także: Od symbolu seksu do ofiary operacji plastycznych. Tak zmienił się Mickey Rourke

Lara Flynn Boyle powiększone usta
Fot. F. Sadou/AdMedia

A jest jeszcze gorzej... W ostatnich dniach paparazzi przyłapali Larę Flynn Boyle po raz pierwszy od czasu pandemii i naprawdę trudno ją rozpoznać. Po piękności z dawnych lat nie ma już śladu. Aktorka jest do tego bardzo zaniedbana i widać, że niespecjalnie dba o swój wizerunek. 

Lara Flynn Boyle 2021
Fot. SplashNews.com/East News
I choć Lara Flynn Boyle zaprzecza do dziś, że poddała się operacjom plastycznym, naprawdę trudno w to uwierzyć! Mimo swojego koszmarnego wyglądu nadal gra w filmach, choć raczej tych klasy B. Ostatnia jej produkcja miała premierę w tym roku! Myślicie, że się w końcu opamięta? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.