Księżna Kate w serialu Netflixa The Crown 6
Fot. JUSTIN DOWNING/NETFLIX
O tym się mówi

Jak będzie wyglądać Kate Middleton w 6 sezonie The Crown?

To będzie bardzo głośny, aktorski debiut!

Marta Cieplak 28 kwietnia 2023 12:30
Księżna Kate w serialu Netflixa The Crown 6
Fot. JUSTIN DOWNING/NETFLIX

Platforma Netflix opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcia Eda McVey'a i Meg Bellamy, którzy w 6 sezonie serialu „The Crown" wcielą się w role młodych księcia Williama i Kate Middleton. Premiera ostatniego sezonu serialu planowana jest jeszcze na 2023 rok. Jak wyglądają odtwórcy głównych ról?

Jak wygląda księżna Kate w 6 sezonie „The Crown”

Ostatni sezon serialu „The Crown” skupi się w dużej mierze na księciu Williamie i jego znajomości z Kate Middleton. Zobaczymy moment, w którym William rozpoczyna naukę na uniwersytecie w St Andrew's i jest niezwykle zdeterminowany, by prowadzić normalne życie, póki jeszcze może jest to możliwe. Będziemy także świadkami pierwszego spotkania pary i ich rozkwitającego romansu.

Kliknijcie w zdjęcia, by zobaczyć zdjęcia pary.

Co ciekawe, serial „The Crown" będzie ekranowym debiut dla dwójki młodych aktorów. Co prawda Ed McVey zdobył już doświadczenie na teatralnych deskach w Londynie, ale dla Meg Bellamy to wielki debiut, bo wcześniej nigdy nie grała. Wytypowano ją do tej roli, bo zgłosiła się na casting ogłoszony w mediach społecznościowych. Po ogłoszeniu wyników napisała na swoim Instagramie: „Niech mnie ktoś uszczypnie, proszę (...). „Będę starała się zagrać Kate najlepiej, jak potrafię”.

Czy to będzie początek wielkiej kariery dla tej 19-latki?

Księżna Kate w serialu Netflixa The Crown 6
Fot. Netflix

Na zdjęciu widać spore podobieństwo Bellamy do prawdziwej Kate Middleton. Myślicie, że wypadnie w tej roli przekonująco?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?