Stare zdjęcia są na to dowodem!

Ksenia Krasko 8 marca 2019 08:50

Beata Tadla przyznała, że podczas ciąży przytyła prawie… 30 kilogramów! Żartobliwie dodała, że zrzucenie pierwszych 18 kg zajęło jej 18 lat. Syn gwiazdy właśnie osiągnął pełnoletniość, a dumna mama pochwaliła się wspólnym zdjęciem sprzed lat. Znaleźliśmy jednak jeszcze jedno zdjęcie sprzed wielu lat. I obie fotografie nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do spektakularnej zmiany wagi – różnica jest ogromna!

Beata Tadla przeszła wielką metamorfozę

Dziennikarka przeszła wielką metamorfozę! W jaki sposób udało jej się tak schudnąć? Beata Tadla przyznaje, że uprawia nordic walking i jogę, ale przeszła też na specjalną dietę, aby utrzymać ciało w tak wspaniałej formie. Rok temu podczas rozmowy z Super Expressem powiedziała: „[...] Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw, za słodyczami nigdy nie przepadałam. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam”.

Teraz jest jeszcze bardziej pewna swoich postanowień, co udowadnia tymi słowami dla Wideoportalu: "To chyba przychodzi z wiekiem, z czasem. Ze świadomością, że warto dbać o siebie, odżywiając się, nie tylko jedząc. Jestem tym, co jem, co piję, a przede wszystkim jestem tym, co myślę i jak myślę".

Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniała się Beata Tadla!  

1/7
Copyright @instagram.com/beatatadla/
1/7

Beata Tadla z synem, 2001/2019

2/7
Copyright @facebook.com/beata.tadla.3/
2/7

"W ramach przeglądu albumów... Agnieszka Milczarz jak Ty to robisz, że w ogóle się nie zmieniasz? Ta starsza pani obok Agi to ja, 16 lat i 18 kg temu..." / Beata Tadla @Facebook

3/7
Beata Tadla, fryzury gwiazd, metamorfozy gwiazd
Copyright @East News
3/7

Beata Tadla w 2007 roku

4/7
Beata Tadla, fryzury gwiazd, metamorfozy gwiazd
Copyright @East News
4/7

Beata Tadla w 2009 roku

5/7
Beata Tadla, fryzury gwiazd, metamorfozy gwiazd
Copyright @East News
5/7

Beata Tadla w 2011 roku

6/7
Beata Tadla, Taniec z Gwiazdami 2018
Copyright @East News
6/7

Beata Tadla w 2018 roku

7/7
Copyright @instagram.com/beatatadla/
7/7

Beata Tadla w 2019 roku

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.