Metamorfozy gwiazd

Anna Mucha pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs!

Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nastolatka!

Marta Cieplak 27 marca 2019 09:28

Anna Mucha wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i sztucznych rzęs, które są od jakiegoś czasu jej znakiem rozpoznawczym. I wygląda pięknie! Naturalnie, kobieco i... o wiele młodziej!

Anna Mucha w programie To był rok

Zdjęcie zostało zrobione prawdopodobnie przed wejściem na plan kolejnego odcinka programu To był rok, stąd nietypowa dla gwiazdy stylizacja. W ramach każdego show biorące w nim udział gwiazdy są wystylizowane w stylu danej dekady – były już lata 80., 90., 60. Teraz czas na kolejne!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

program @tobylrok wciąga! i to nawet nie o to chodzi, ze i my i wy świetnie się przy nim bawicie 😁💪🏼 o czym do mnie piszecie i co mnie szczególnie cieszy ☺️😍😁 ale wciąga na poziomie sentymentalnym! aż, chce się powiedzieć „to se ne vrati...!” A jednak ! odkąd wzięłam udział w tym programie złapałam bakcyla vintage, biegam po sklepach z ciuchami, szperam i wyszukuje oldschool 😜😎😬 i wiecie co?! bardzo mi się to podoba! tu w bluzce z ciuchów wrocławskich @kresz.vintageshop vintage klipsów z Bielska i biżuterii @magiabrylantow 😜 wyglądam jak wasza matka ?! cudownie ! bawię się moda ! wchodzicie w to? 💋❤️

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Anna Mucha nie pierwszy raz pokazuje się bez makijażu, ale chyba po raz pierwszy aż tak z bliska. I choć widać zmarszczki wokół oczu, to reszta twarzy wygląda nieskazitelnie! Fanom też się podoba w takim delikatnym wcieleniu: „Nareszcie widać oczy, a nie rzęsy”, „Aniu, Ty nie potrzebujesz doczepianych rzęs, bez nich jesteś równie piękna!”, „Ślicznotka”, „Bez makijażu przepięknie”.

I niech to będzie dla wszystkich kobiet wskazówka – bez makijażu też można wyglądać zachwycająco. Wystarczy piękny uśmiech!

Jesteście ciekawi jak Ania wyglądała w innych odcinkach programu To był rok? Zajrzyjcie do naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.