Grzebień jadeitowy
Fot. adobe.stock.com. Instagram@gingerchinyc
Ze świata urody

Oto nowy kosmetyczny gadżet, który cię zachwyci!

Jadeitowy grzebień pobudza mikrokrążenie i przyspiesza porost włosów!

Marta Cieplak 26 maja 2019 16:28
Grzebień jadeitowy
Fot. adobe.stock.com. Instagram@gingerchinyc

W zeszłym roku absolutnym hitem okazała się jadeitowy wałek do twarzy, który rozluźnia mięśnie twarzy. Na podobnej zasadzie działa grzebień wykonany z tego samego materiału. Co daje jego stosowanie i gdzie można go kupić?

Grzebień jadeitowy na porost włosów

Głównym zadaniem grzebienia jadeitowego jest masaż skóry głowy, który działa cudownie relaksująco i dobrze pobudza krążenie. A to z kolei powoduje, że włosy rosną szybciej i są silniejsze. Dodatkowo mówi się, że jadeit działa leczniczo na łupież i niweluje elektryzowanie się włosów!

Mówi się też, że tą starożytną metodę pielęgnacji warto dla lepszych efektów połączyć ze stosowaniem wcierek na porost włosów. 

Jak stosować grzebień jadeitowy?

Zaleca się wykonywać nim masaż raz w tygodniu kolistymi ruchami. Co ciekawe, warto zaczynać od masażu skroni i czoła, a następnie przejść do czubka głowy. Wtedy świetnie zniweluje także zmęczenie. A to przyda się każdej z nas!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For those asking about using our new #Jade #Comb that is now available on our website, I have posted some clips on my Insta story, or whatever those are called with a few techniques for the forehead and lifting and releasing tension in the brow. This is just a start, there are so many ways to use the Jade comb that doesn't involve working on the scalp or the crown directly. Instruction for these additional tools is part of our Day 3 "Advanced Techniques and Client Home Care" class. Upcoming workshops... #Clearwater, FL West Palm Beach, FL Florida Torrance, CA Newton, MA . . . #guashatraining #jadestone #floridaestheticians #whitejade #nephrite #estheticeducation #tcm #acupuncture #scalpmassage #facialmassage #jadecomb #herbalcompress #mld #facialsculpting #holisticskincare #greenbeauty #facials #cecilybraden #floridacehours#bostonfacialtraining #bestfacial #floridaestheticians #thaimassage #westpalmbeach

A post shared by Beauty Secrets (@cecilybraden) on

Gdzie kupić grzebień z jadeitu?

Na szczęście grzebienie te są coraz popularniejsze nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także  w Polsce, dlatego bez problemu kupisz je przez internet (Skład prosty, Crystallove, Korean Store, Allegro). Kosztuje od 45 do około 90 zł w zależności od wielkości.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.