Izabella Łukomska-Pyżalska
Fot. Instagram / @izalukomskapyzalska
O tym się mówi!

Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała zdjęcie w bikini!

Uwierzycie, że urodziła 6 dzieci?!

Aleksandra Frankowska 22 lipca 2021 12:27
Izabella Łukomska-Pyżalska
Fot. Instagram / @izalukomskapyzalska

Izabella Łukomska-Pyżalska na jakiś czas zniknęła ze świata show-biznesu. Celebrytka i mama 6-stki dzieci obecnie przebywa z rodziną w Grecji, gdzie odpoczywa na wakacjach. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia w bikini na statku, a fani nie mogą nadziwić się, w jaki sposób udało jej się utrzymać tak znakomitą figurę po tylu ciążach. Jak teraz wygląda Łukomska-Pyżalska?

Czytaj też: Polskie gwiazdy uwielbiają kostiumy Agent Provocateur. Która wygląda w nich najlepiej?

Izabella Łukomska-Pyżalska wychowuje 6 dzieci

Była modelka, która pozowała między innymi dla Playboya, była niegdyś także prezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań. Budziło to wiele skrajnych emocji, w końcu piłka nożna to zajęcie typowo dla mężczyzn.

Kobieta wraz z mężem doczekała się bardzo licznego potomstwa. Wychowuje bowiem aż 6-stkę dzieci.

Moje smerfy? Żartobliwie mówię do nich „Smerfy, proszę się odliczyć!” albo „Wszystkie dzidziusie, idziemy!”. Mam trzech synów i trzy córki. Najstarsza córka Amelia ma 14 lat, syn Igor 11 lat, młodsza Anastazja 9 lat. Po nich przyszły na świat bliźniaki, obecnie sześcioletnie: Aurelia i Borys. Najmłodszy Ernest ma prawie pięć lat – urodził się w Walentynki. Właściwie to planowaliśmy czwórkę dzieci, ale gdy na świat przyszły bliźniaki i było ich w sumie pięcioro, poczułam, że to nie może być jeszcze koniec. Że chcę mieć jeszcze jedno dziecko – mówiła w jednym z wywiadów.

Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini na wakacjach

Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie z wakacji w Grecji, na którym pozuje w skąpym bikini. Internauci nie mogą się nadziwić, jak matka 6-stki dzieci zadbała o tak niesamowitą figurę!

Trzeba przyznać, że Łukomska-Pyżalska wygląda fenomenalnie. Jej ciało jest nie tylko szczupłe, ale również umięśnione. Niejedna młodsza koleżanka pozazdrościłaby jej figury. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.