Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Metamorfozy gwiazd

Izabela Janachowska pokazała ciało w bikini! Czy gwiazda znowu schudła?

Gwiazda w 7 miesięcy po urodzeniu dziecka wygląda jak supermodelka!

Marta Cieplak 17 grudnia 2019 11:30
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska siedem miesięcy temu została mamą małego Christophera. W wywiadzie dla VIVY!, którego udzieliła w sierpniu Katarzynie Piątkowskiej wyznała, że w ciąży przytyła 10 kg i że powrót do formy nie jest łatwy. Potem postawiła na dietę, a dokładniej na post, dr Dąbrowskiej i w ekspresowym czasie schudła kilka kolejnych kilogramów. Dziś wygląda jak supermodelka! Jej brzuch, który okazała na najnowszych zdjęciach z wakacji na Malediwach wygląda perfekcyjnie – jakby Iza nigdy nie rodziła!

Izabela Janachowska chudnie po ciąży -  jak to zrobiła?

W wywiadach ekspertka od ślubów i prezenterka TVN Style zdradziła, że nie uprawia żadnego sportu, a jedyny ruch jaki ma, to spacery z Christoperem po Łazienkach Królewskich! Jak widać to wystarczyło – nie trzeba było katować się na siłowni (zapewnia od tym także swoje fanki na Instagramie). Oczywiście doszła do tego zdrowa dieta oraz post dr Dąbrowskiej, podczas którego można jeść tylko wybrane owoce i warzywa. Wysiłek się opłacił, bo Izabela wygląda fenomenalnie! Aż trudno uwierzyć, że na początku maja tego roku chodziła jeszcze z dużym, ciążowym brzuszkiem!

Fani są zachwyceni metamorfozą Izabeli i nie mogą się nadziwić, że jej brzuch jest taki płaski! „Petarda”, „Przepiękne ciało i to po ciąży”, „I po ciąży ani śladu!”, „Wow! Nie widać, że była Pani w ciąży!” piszą. Jedna z osób zarzuciła, że zdjęcie zostało poddane obróbce graficznej, na co Janachowska szybko odpisała: „Na to chyba nikt by nie wpadł haha Gratuluję wyobraźni i pomysłowości... aż troszkę zazdroszczę fantazji... ułańskiej!”.

Naszym zdaniem wygląda doskonale i już nie powinna chudnąć!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.