Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Ze świata urody

Dawno niewidziana Iza Miko zaskoczyła stylizacją! Uwagę przykuwały nogi aktorki!

Chyba coś poszło nie tak...

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2019 10:31
Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Iza Miko to polska aktorka, modelka i tancerka, która jako nastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam postanowiła zrobić karierę. Szerszej publiczności znana między innymi z takich produkcji, jak Kochaj i tańcz, W rytmie hip-hopu, Wygrane marzenia, Starcie tytanów czy Czas bohaterów. Urodziła się w Łodzi w 1981, obecnie aktorka ma 38 lat. Przez wielu uznawana za wielką piękność, chociaż ma jedynie 165 cm wzrostu. Jest córką aktorskiej pary Aleksandra Mikołajczaka i Grażyny Dyląg. Jako czternastoletnia dziewczyna wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam uczyć się tańca w prestiżowej szkole American Ballet Association w Nowym Jorku. Po kontuzji kolana, która sprawiła, że nie mogła kontynuować nauki, wróciła do Polski, jednak w 1998 roku przeniosła się do USA na stałe, zaczynając karierę modelki i aktorki.

Jak toczyła się kariera Izy Miko w Stanach Zjednoczonych?

Po zamieszkaniu w Stanach Zjednoczonych w 1998 roku, Iza Miko zaczęła pracować jako modelka i fotomodelka. Choć jej pierwsza przygoda z aktorstwem miała miejsce w 1988 roku, gdy zagrała w "Akademii Pana Kleksa", to 2000 rok okazał się być dla młodej Miko przełomem. Wcieliła się wówczas w postać barmanki Cammie w amerykańskim komediodramacie "Wygrane marzenia". Rok później pojawiła się w horrorze "Straceni", gdzie zagrała Megan. Kolejne były filmy: "Minimal Knowledge" (2002), "Gramercy Park" (2004), "The Shore" (2005), "Na trapezie" (2005). Niestety życie osobiste aktorki nie zawsze było dla niej pozytywne. Jakiś czas temu zwierzała się z jednego z jej największych życiowych tragedii, czyli bezpłodności.

Iza Miko wraca w nowej produkcji w 2019 - polska komedia Futro z misia

Futro z misia to nowa polska komedia, w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. Iza Miko zagrała w nim jedną z głównych ról. Wczoraj na oficjalnej premierze filmu pojawiła się na czerwonym dywanie w srebrzystej mini sukience w stylu lat 90. i szpilkach. Ale uwagę przykuwały jej bardzo blade nogi. Można było zauważyć jasne plamy, chyba aktorka postanowiła użyć korektora punktowego. Nie jesteśmy przekonani czy to był dobry pomysł, ale sukienka bardzo oryginalna. Co myślicie o stylizacji Izy Miko?

Premiera filmu Futro z misia
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.