Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Iza Miko szokuje! Ma krótkie włosy!

Wygląda jak zupełnie inna osoba!

Marta Cieplak 25 marca 2021 14:30
Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Iza Miko to aktorka, modelka i tancerka znana z takich hitów jak Kochaj i tańczW rytmie hip-hopu, Wygrane marzenia, Starcie tytanów czy Czas bohaterów. Do Stanów Zjednoczonych wyjechała już jako nastolatka. Ukończyła tam prestiżową szkołę American Ballet Association w Nowym Jorku, niestety z kariery tanecznej musiała na dobre zrezygnować po poważnej kontuzji kolana. To sprawiło, że Iza Miko wróciła na chwilę do Polski, ale ostatecznie w 1998 roku przeniosła się na stałe do USA i tam robi karierę w branży filmowej.  

Przez ogromny ból Iza Miko miała problemy z chodzeniem. Aktorka przeszła operację.

Iza Miko bardzo dużo dobrego robi także dla zwierząt i klimatu – promuje ekologiczny styl życia i uświadamia wszystkich dookoła jak w prosty sposób można żyć zdrowiej i tak, by w jak najmniejszym stopniu zaśmiecać planetę. Dlatego też była gwiazdą z okładki VIVY! Eko. Teraz aktorka przygotowuje się do nowego projektu aktorskiego i właśnie zaskoczyła fanów pokazując się w zupełnie nowym wydaniu.  Po jej długich blond włosach nie ma śladu! Iza Miko ma teraz krótkie włosy obcięte na pixie. Aż trudno ją rozpoznać!

Poruszające wyznanie Izy Miko o bezpłodności. „Zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch”.

Iza Miko w krótkich włosach

Iza Miko od początku swojej kariery zachwycała długimi blond włosami. Nikomu nie przyszłoby nawet do głowy, że mogłaby wyglądać inaczej. Dlatego jej najnowsze zdjęcia na instastories mogły wprawić w osłupienie! Iza ma na nich króciutkie włosy obcięte na pixie. 

Iza Miko w krótkich włosach
Fot. Instagram@izabellamiko

Mniej produktów, mniej czesania, napisała.

Michał Szpak obciął na krótko swoje zjawiskowe włosy?

Na szczęście to tylko peruka na potrzeby charakteryzacji do nowej roli, ale gwiazda musiała polubić to swoje nowe wcielenie, bo postanowiła nawet zrobić ankietę dla fanów, w której pyta jak wygląda. Czyżby zastanawiała się na obcięcie włosów na stałe? Myślicie, że odważyłaby się na taki ruch?

Iza Miko obcięła włosy?
Fot. Instagram@izabellamiko

Naszym zdaniem wygląda w tych włosach uroczo! Takie cięcie sprawiło, że jej oczy wydają się jeszcze większe niż zwykle i mają absolutnie zjawiskowy kolor. My jesteśmy na tak. A Wy? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…