Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O tym się mówi

Iza Miko szokuje fanów nowym kolorem włosów!

Wygląda jak Arielka Disneya!

Marta Cieplak 18 maja 2021 11:30
Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Iza Miko lubi zaskakiwać fanów swoimi metamorfozami. Niedawno pokazała się w krótkich włosach, a teraz zszokowała swoich obserwatorów na Instagramie pokazując filmik w długich, czerwonych kosmykach! Wygląda zupełnie jak Arielka z bajki Mała syrenka Disneya! Co myślicie o takiej przemianie?

Iza Miko ma nowy kolor włosów

Iza Miko opublikowała na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już 127 tysięcy osób nowy filmik, na którym tańczy i szaleje ze swoim psem Keanu do piosenki What's Love Got To Do With It Tiny Turner. Aktorka wyznała, że to dla niej najlepsza forma odstresowania się po ciężkim dniu uczenia się kwestii do nowego projektu.

To znacznie zdrowsze niż papieros, drink, joint czy sesja gier video. Przy okazji Keanu też ma frajdę, napisała pod postem.

Zobacz także: W środku pandemii Iza Miko pomagała bezdomnym w Los Angeles: „Łatwo ich urazić…”

Nie jesteśmy pewni, czy ta metamorfoza w Arielkę to efekt peruki czy bardzo dobrego filtra, ale na pewno nie jest to zmiana na stałe. Ale tak czy inaczej fani są zachwyceni! Bardzo podoba im się Iza w nowym kolorze włosów!

Czerwone włosy wyglądają świetnie!

Wyglądasz ślicznie!

OMG! Super!

Nam też się podoba, choć jednak wolimy Izę w blondzie, bo wygląda w nim delikatniej. Fai sugerują kolejną metamorfozę na jasny rudy odcień. Co Wy na to? 

Zobacz także: Przez ogromny ból Iza Miko miała problemy z chodzeniem. Aktorka przeszła operację

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.