iwona-burnat-metamorfoza-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Iwona Burnat, gwiazda Żon Hollywood, przeszła spektakularną metamorfozę!

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2020 12:31
iwona-burnat-metamorfoza-2020
Fot. East News

Iwona Burnat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon Hollywood. Urodziła się w Chicago, jednak jej rodzice byli Polakami. Dzięki temu, że w jej domu używano na co dzień języka polskiego. Gwiazda programu Żony Hollywood doskonale zna język ojczysty, choć na co dzień używa głównie języka angielskiego. W jednym z wywiadów zdradziła, że przez 8 lat razem ze swoją siostrą w soboty uczęszczały do polskiej szkoły. Mężem Iwony Burnat jest Reggie Benjamin. Para zdobyła dużą popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie Żony Hollywood.

Jaką metamorfozę przeszła Iwona Burnat w 2020? Jaki ma teraz kolor włosów?

Gwiazda słynnego programu jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie podzieliła się informacją, że żegna się ze swoim platynowym blondem. Postanowiła odmienić swój wizerunek i zmieniła charakterystyczny platynowy blond na elegancki brąz. Zdjęcie wywołało masę emocji i zszokowało obserwujących. Iwona pozuje w ciemnym, czekoladowym brązie. Jej metamorfozę podkreśla wyrazisty makijaż.

To peruka ale ten kolor pasuje do ciebie idealnie! 100 razy lepiej od blondu.

Zgadzam, się w tym kolorze jest rewelacja!!!

Ślicznie wyglądasz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗😊 #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #tobyandpucci #amerykaexpress

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.