iwona-burnat-metamorfoza-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Iwona Burnat, gwiazda Żon Hollywood, przeszła spektakularną metamorfozę!

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2020 12:31
iwona-burnat-metamorfoza-2020
Fot. East News

Iwona Burnat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon Hollywood. Urodziła się w Chicago, jednak jej rodzice byli Polakami. Dzięki temu, że w jej domu używano na co dzień języka polskiego. Gwiazda programu Żony Hollywood doskonale zna język ojczysty, choć na co dzień używa głównie języka angielskiego. W jednym z wywiadów zdradziła, że przez 8 lat razem ze swoją siostrą w soboty uczęszczały do polskiej szkoły. Mężem Iwony Burnat jest Reggie Benjamin. Para zdobyła dużą popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie Żony Hollywood.

Jaką metamorfozę przeszła Iwona Burnat w 2020? Jaki ma teraz kolor włosów?

Gwiazda słynnego programu jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie podzieliła się informacją, że żegna się ze swoim platynowym blondem. Postanowiła odmienić swój wizerunek i zmieniła charakterystyczny platynowy blond na elegancki brąz. Zdjęcie wywołało masę emocji i zszokowało obserwujących. Iwona pozuje w ciemnym, czekoladowym brązie. Jej metamorfozę podkreśla wyrazisty makijaż.

To peruka ale ten kolor pasuje do ciebie idealnie! 100 razy lepiej od blondu.

Zgadzam, się w tym kolorze jest rewelacja!!!

Ślicznie wyglądasz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗😊 #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #tobyandpucci #amerykaexpress

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.