iwona-burnat-metamorfoza-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Iwona Burnat, gwiazda Żon Hollywood, przeszła spektakularną metamorfozę!

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2020 12:31
iwona-burnat-metamorfoza-2020
Fot. East News

Iwona Burnat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon Hollywood. Urodziła się w Chicago, jednak jej rodzice byli Polakami. Dzięki temu, że w jej domu używano na co dzień języka polskiego. Gwiazda programu Żony Hollywood doskonale zna język ojczysty, choć na co dzień używa głównie języka angielskiego. W jednym z wywiadów zdradziła, że przez 8 lat razem ze swoją siostrą w soboty uczęszczały do polskiej szkoły. Mężem Iwony Burnat jest Reggie Benjamin. Para zdobyła dużą popularność w Polsce dzięki udziałowi w programie Żony Hollywood.

Jaką metamorfozę przeszła Iwona Burnat w 2020? Jaki ma teraz kolor włosów?

Gwiazda słynnego programu jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie podzieliła się informacją, że żegna się ze swoim platynowym blondem. Postanowiła odmienić swój wizerunek i zmieniła charakterystyczny platynowy blond na elegancki brąz. Zdjęcie wywołało masę emocji i zszokowało obserwujących. Iwona pozuje w ciemnym, czekoladowym brązie. Jej metamorfozę podkreśla wyrazisty makijaż.

Jaki ozdoby do włosów są modne tego lata?

To peruka ale ten kolor pasuje do ciebie idealnie! 100 razy lepiej od blondu.

Zgadzam, się w tym kolorze jest rewelacja!!!

Ślicznie wyglądasz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗😊 #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #tobyandpucci #amerykaexpress

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.