L’Oréal Professionnel w VIVIE!

Pasemka lub ombre w przerwie na lunch? To możliwe!

Zobacz, jak działa nowa usługa L’Oréal Professionnel!

Artykuł sponsorowany 6 września 2018 15:20

Marzysz o delikatnej metamorfozie, ale nie masz czasu na wielogodzinne wizyty w salonie fryzjerskim? Nic dziwnego. Rozjaśnianie to zabieg, który zajmuje naprawdę dużo czasu. Przynajmniej tak było do tej pory. Dzięki Instant Highlights - najnowszej usłudze L’Oréal  Professionnel, pasemka, refleksy czy ombre można uzyskać dwa razy szybciej.

Jak wygląda usługa Instant Highlights?

Na początku nie różni się niczym od tradycyjnego rozjaśniania. Fryzjer pokrywa pasma włosów kremem rozjaśniającym i zawija je w dedykowaną folię. Następnie specjalnym urządzeniem, które przypomina prostownicę, rozgrzewa pasma w bezpieczny i kontrolowany sposób. Wszystko dlatego, że formuła kremu rozjaśniającego, uaktywnia się pod wpływem temperatury. Intensywność efektu zależy od tego, jak długo stylista będzie pracował urządzeniem na włosach. Potem wystarczy poczekać tylko aż folia ostygnie i można odsłaniać efekt.

L'Oreal
Fot. materiały autorskie

Co wyróżnia Instant Highlights?

Ponieważ krem rozjaśniający aktywuje się pod wpływem temperatury, nie musimy czekać aż zacznie działać. Dzięki temu, na wizytę u fryzjera nie musimy poświęcać już tak dużo czasu. Aby stworzyć refleksy, pasemka czy ombre, wystarczy około czterdziestu pięciu minut. Usługę wciśniemy więc w nawet najbardziej napięty grafik, chociażby w przerwie na lunch.

Szybkie efekty to nie jedyny plus Instant Highlights. Dzięki specjalnej formule cały proces jest bardzo krótki. Plusem jest także całkowita personalizacja. Fryzjer może dowolnie stopniować intensywność efektu i dobierać ją do rodzaju i koloru włosów klientki.

Gdzie możemy skorzystać z usługi?

Instant Highlights znajdziemy tylko w salonach partnerskich L’Oréal Professionnel - Salon Expert, które łatwo można zlokalizować poprzez stronę www.salonexpert.pl. Za tę usługę zapłacimy średnio 150 złotych.

Jesteście ciekawe, jak wygląda proces? Miałyśmy okazję przetestować usługę Instant Highlights w salonie Leszka Czajki - Ambasadora marki L’Oréal Professionnel. Efekty widać na blondynce i brunetce. Zobacz nasze wideo!  

Materiał powstał we współpracy z marką L’Oréal Professionnel.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.