L’Oréal Professionnel w VIVIE!

Pasemka lub ombre w przerwie na lunch? To możliwe!

Zobacz, jak działa nowa usługa L’Oréal Professionnel!

Artykuł sponsorowany 6 września 2018 15:20

Marzysz o delikatnej metamorfozie, ale nie masz czasu na wielogodzinne wizyty w salonie fryzjerskim? Nic dziwnego. Rozjaśnianie to zabieg, który zajmuje naprawdę dużo czasu. Przynajmniej tak było do tej pory. Dzięki Instant Highlights - najnowszej usłudze L’Oréal  Professionnel, pasemka, refleksy czy ombre można uzyskać dwa razy szybciej.

Jak wygląda usługa Instant Highlights?

Na początku nie różni się niczym od tradycyjnego rozjaśniania. Fryzjer pokrywa pasma włosów kremem rozjaśniającym i zawija je w dedykowaną folię. Następnie specjalnym urządzeniem, które przypomina prostownicę, rozgrzewa pasma w bezpieczny i kontrolowany sposób. Wszystko dlatego, że formuła kremu rozjaśniającego, uaktywnia się pod wpływem temperatury. Intensywność efektu zależy od tego, jak długo stylista będzie pracował urządzeniem na włosach. Potem wystarczy poczekać tylko aż folia ostygnie i można odsłaniać efekt.

L'Oreal
Fot. materiały autorskie

Co wyróżnia Instant Highlights?

Ponieważ krem rozjaśniający aktywuje się pod wpływem temperatury, nie musimy czekać aż zacznie działać. Dzięki temu, na wizytę u fryzjera nie musimy poświęcać już tak dużo czasu. Aby stworzyć refleksy, pasemka czy ombre, wystarczy około czterdziestu pięciu minut. Usługę wciśniemy więc w nawet najbardziej napięty grafik, chociażby w przerwie na lunch.

Szybkie efekty to nie jedyny plus Instant Highlights. Dzięki specjalnej formule cały proces jest bardzo krótki. Plusem jest także całkowita personalizacja. Fryzjer może dowolnie stopniować intensywność efektu i dobierać ją do rodzaju i koloru włosów klientki.

Gdzie możemy skorzystać z usługi?

Instant Highlights znajdziemy tylko w salonach partnerskich L’Oréal Professionnel - Salon Expert, które łatwo można zlokalizować poprzez stronę www.salonexpert.pl. Za tę usługę zapłacimy średnio 150 złotych.

Jesteście ciekawe, jak wygląda proces? Miałyśmy okazję przetestować usługę Instant Highlights w salonie Leszka Czajki - Ambasadora marki L’Oréal Professionnel. Efekty widać na blondynce i brunetce. Zobacz nasze wideo!  

Materiał powstał we współpracy z marką L’Oréal Professionnel.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?