Ilona Ostrowska, Viva! lipiec 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz
Metamorfozy gwiazd

Ilona Ostrowska sama ścięła włosy. Cóż za modna fryzura!

To uczesanie to hit lata 2022

Aleksandra Frankowska 23 sierpnia 2022 11:27
Ilona Ostrowska, Viva! lipiec 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz

Koniec lata to również idealny moment na nową fryzurę. Ilona Ostrowska jest raczej wierna swojemu uczesaniu, chociaż tym razem i ona zdecydowała się na metamorfozę. I to samodzielną! Aktorka uznała, że nie ma potrzeby wybierać się do fryzjera, a modną w tym sezonie grzywkę ścięła sobie sama. Co za zmiana!

ZOBACZ TEŻ: Ilona Ostrowska w Agencie zmyliła wszystkich! Czy zawsze była dobrą aktorką?

Ilona Ostrowska zmieniła fryzurę

Aktorka, która zyskała ogromną sympatię widzów dzięki serialowi Ranczo, chętnie dzieli się fragmentami swojego życia w social mediach z fanami. Tym razem pokazała, w jaki sposób szybko i elegancko można zmienić fryzurę. Ostrowska sama ścięła grzywkę i wygląda absolutnie pięknie! Nic dziwnego, że nie obawiała się domowego salonu fryzjerskiego – ma do tego dryg.

Jak wygląda teraz Ilona Ostrowska?

Grzywka to absolutny hit lata 2022. Ilona Ostrowska wybrała więc najmodniejszą fryzurę, która dodała jej dziewczęcości i świeżości. Samodzielnie ścięta grzywka nonszalancko spada na czoło i pozwala na uzyskanie wakacyjnego efektu. Zdecydowanie, to fryzura, która świetnie pasuje aktorce. Wycieniowane włosy wydają się lekkie i odświeżone.

CZYTAJ TEŻ: Córka Jacka Borcucha i Ilony Ostrowskiej ma już 16 lat! Jak dziś wygląda Miłosława?

Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Nic dziwnego, aktorka wygląda naprawdę doskonale! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.