Iga Lis
Fot. Instagram @iga_lis
Metamorfozy gwiazd

Iga Lis już tak nie wygląda! Córka Kingi Rusin postawiła na diametralną metamorfozę!

Co za kolor!

Aleksandra Frankowska 20 maja 2021 16:27
Iga Lis
Fot. Instagram @iga_lis

Iga Lis na co dzień stroi od show biznesu, chociaż związana jest z polskim raperem, taco Hemingwayem. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa mieszka w Londynie, gdzie studiuje i prowadzi normalne życie, z dala od fleszy. Zainteresowanie jej osobą w Polsce jest jednak nie małe. Nic dziwnego, że jej najnowsza metamorfoza, którą pokazała na swoim Instagramie wywołała spore poruszenie. Iga Lis postanowiła całkowicie odświeżyć swój kolor na nadchodzące lato. Wygląda fenomenalnie!

Czytaj też: Stylizacja Igi Lis została doceniona przez amerykańskiego Vogue'a!

Iga Lis stroni od show biznesu

Córka słynnej pary dziennikarzy, Kingi Rusin i Tomasza Lisa bardzo rzadko pojawia się na salonach. Jedyny ślad zostawia po sobie w mediach społecznościowych, gdzie buduje całkiem dużą rzeszę swoich fanów. W 2018 roku na jaw wyszedł również jej związek z Taco Hemingwayem, co jeszcze bardziej rozbudziło zainteresowanie wokół osoby Igi Lis.

Zobacz też: Iga Lis jednym zdjęciem potwierdziła związek ze znanym wokalistą!

Iga Lis zmieniła fryzurę – postawiła na nowy kolor

Iga Lis, która swego czasu pracowała jako modelka, ma niezwykłą słowiańską urodę. Jej znakiem rozpoznawczym są długie włosy w kolorze karmelowego blondu.

Teraz postanowiła zupełnie zmienić kolor i postawiła na jasny, wręcz platynowy odcień. Niesamowitym efektem pochwaliła się na Instagramie! Wygląda przepięknie!

Jak Wam się podoba metamorfoza Igi Lis? 

Iga Lis, fryzura
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?