Iga Krefft
Fot. Instagram @ofeliaigakrefft
METAMORFOZY GWIAZD

Iga Krefft znana z roli Uli w M jak Miłość przeszła metamorfozę!

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 11 lutego 2020 12:45
Iga Krefft
Fot. Instagram @ofeliaigakrefft

Iga Krefft to Polska aktorka, którą mogliśmy poznać między innymi w serialu „M jak Miłość”, w którym wciela się w rolę Uli, a także spróbowała swoich sił w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorce najwyraźniej tak spodobało się śpiewanie, że postanowiła spróbować swoich sił jako piosenkarka. Jako wokalistka występuje pod pseudonimem Ofelia, wydała debiutancki singiel „Zaraz” i już może cieszyć się szeroką rzeszą fanów. Kariera muzyczna sprawiła, że Iga postanowiła nieco zmienić swój wizerunek i poeksperymentowała z nowym stylem ubierania się, a także fryzurą. Jesteście ciekawi jak teraz prezentuje się artystka?

Krótkie włosy w stylu pixie

Iga zdecydowała się na modne w ostatnich sezonach cięcie włosów w stylu pixie. W tak krótkich włosach jest jej do twarzy, a wiele osób spekuluje, że upodobniła się do Małgorzaty Kożuchowskiej. Na swoim Instagramie pokazała się w nowym cięciu i od razu zyskała aprobatę swoich obserwatorów:Ale ładnie Ci w tych włosach ❤. Jak Wam podoba się nowa fryzura Igi, pasuje jej ten styl?   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.