ida-nwakowska-obciela-wlosy-na-boba?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Ida Nowakowska postawiła na szokującą metamorfozę!

Po jej długich włosach nie ma śladu!

Redakcja VIVA! 28 września 2020 11:30
ida-nwakowska-obciela-wlosy-na-boba?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska już od czasu debiutu telewizyjnego w You Can Dance zachwycała długimi włosami sięgającymi do połowy pleców. Jednak na ostatnich fotkach na Instagramie widać, że zamarzyła o zmianie i zdecydowała się na najmodniejszą ostatnio wśród gwiazd fryzurę bob o długości włosów do żuchwy oraz na nowy kolor. Teraz zachwyca jasnym blondem w stylu Marylin Monroe. W nowym uczesaniu wygląda naprawdę zjawiskowo!

Ida Nowakowska blondynką?

Ta zmiana z brunetki w blondynkę i z długich włosów na krótkie to jednak prawdopodobnie metamorfoza tylko na chwilę, na potrzeby programu Ameryka da się lubić. Za metamorfozą gwiazdy, jak zawsze przy tej okazji, stoi znany stylista fryzur Kajetan Góra, który odpowiada także za sławnego boba Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Włosy nie są jednak obcięte, ale bardzo umiejętnie podpięte wsuwkami tak, by imitowały krótkie cięcie. Co jednak z kolorem? Czyżby Ida na stale zdecydowała się na mocne rozjaśnienie? To możliwe, bo włosy nie wyglądają na perukę... Ale pewność uzyskamy dopiero, gdy wrzuci na stories nowe fotki.

Na razie fani nie kryją zachwytu i namawiają na taką zmianę, więc może jednak gwiazda TVP na dłużej zostanie blondynką?

Ooo matko wyglądasz niesamowicie😍😍

Miodzio:))) 😍

Jak zawsze zjawiskowo piękna

Ale cudnie

Przepięknie w tej fryzurze, super wyglądasz, może czas na metamorfozę

Przypominamy też, jak Ada zmieniła się ostatnio do programu Ameryka da się lubić. Jak widać tancerka jest prawdziwą królową metamorfoz!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.