ida-nwakowska-obciela-wlosy-na-boba?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Ida Nowakowska postawiła na szokującą metamorfozę!

Po jej długich włosach nie ma śladu!

Redakcja VIVA! 28 września 2020 11:30
ida-nwakowska-obciela-wlosy-na-boba?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska już od czasu debiutu telewizyjnego w You Can Dance zachwycała długimi włosami sięgającymi do połowy pleców. Jednak na ostatnich fotkach na Instagramie widać, że zamarzyła o zmianie i zdecydowała się na najmodniejszą ostatnio wśród gwiazd fryzurę bob o długości włosów do żuchwy oraz na nowy kolor. Teraz zachwyca jasnym blondem w stylu Marylin Monroe. W nowym uczesaniu wygląda naprawdę zjawiskowo!

Ida Nowakowska blondynką?

Ta zmiana z brunetki w blondynkę i z długich włosów na krótkie to jednak prawdopodobnie metamorfoza tylko na chwilę, na potrzeby programu Ameryka da się lubić. Za metamorfozą gwiazdy, jak zawsze przy tej okazji, stoi znany stylista fryzur Kajetan Góra, który odpowiada także za sławnego boba Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Włosy nie są jednak obcięte, ale bardzo umiejętnie podpięte wsuwkami tak, by imitowały krótkie cięcie. Co jednak z kolorem? Czyżby Ida na stale zdecydowała się na mocne rozjaśnienie? To możliwe, bo włosy nie wyglądają na perukę... Ale pewność uzyskamy dopiero, gdy wrzuci na stories nowe fotki.

Na razie fani nie kryją zachwytu i namawiają na taką zmianę, więc może jednak gwiazda TVP na dłużej zostanie blondynką?

Ooo matko wyglądasz niesamowicie😍😍

Miodzio:))) 😍

Jak zawsze zjawiskowo piękna

Ale cudnie

Przepięknie w tej fryzurze, super wyglądasz, może czas na metamorfozę

Przypominamy też, jak Ada zmieniła się ostatnio do programu Ameryka da się lubić. Jak widać tancerka jest prawdziwą królową metamorfoz!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.