Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Hubert Urbański po raz kolejny zaskoczył metamorfozą! Efekt jest szokujący!

Tego nikt się nie spodziewał...

Aleksandra Frankowska 28 kwietnia 2021 17:27
Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Hubert Urbański ma ostatnio zamiłowanie do zaskakiwania swoich fanów. Pokazał między innymi liczne tatuaże, które zdobią jego ciało, a na czas nagrań do programu Milionerzy są zawsze zakrywane profesjonalnymi kosmetykami. Chociaż prezenter kojarzony jest przede wszystkim z telewizją TVN, w swojej karierze zawodowej pracował także w TVP oraz w Polsacie. Prowadził wówczas takie programy, jak The Voice Of Poland, Bitwa na głosy czy Pytanie na śniadanie. Tym razem prezenter zszokował wszystkich metamorfozą, którą przeszedł. Na jego Instagramie pojawiło się aktualne zdjęcie, na którym Hubert Urbański jest… łysy! Co za zmiana.. tego absolutnie nikt się nie spodziewał!

Czytaj również: Hubert Urbański pokazał zdjęcie z młodości!

Hubert Urbański jest łysy

Prezenter i prowadzący program TVN Milionerzy, Hubert Urbański zaprezentował właśnie swoje najnowsze zdjęcie. Fanów zdziwił nie tylko jego ubiór, ale przede wszystkim fryzura. Prócz stylowego dresu, Hubert Urbański pokazał się jako… łysy mężczyzna! Ogolił głowę. I chociaż dziennikarz przyzwyczaił wszystkich do swojego eleganckiego wizerunku, to warto przypomnieć, ze rok temu również zgolił głowę na łyso.

Zobacz również: Hubert Urbański ukrywa swoje tatuaże podczas nagrań do Milionerów!

Innowacją jest też jego strój, ponieważ zazwyczaj Huberta Urbańskiego można zobaczyć w eleganckich garniturach i białych koszulach. Tym razem, na zdjęciu dziennikarz pozuje w dresie i skarpetkach, które naciągnął aż za kostkę.

Jak Wam się podoba bez włosów? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?