Ewa Chodakowska VIVA 6/2020
Fot. Marlena Bielińska
VIVA! Promocje

Hitowe kosmetyki Bebio Ewy Chodakowskiej kupisz w promocji w Rossmannie!

Takie ceny szybko się nie powtórzą!

Marta Cieplak 5 czerwca 2020 19:30
Ewa Chodakowska VIVA 6/2020
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Ma ogromną rzeszę fanek, które właśnie dzięki Ewie odzyskały nie tylko figurę, ale i formę. Jednak Ewa nie poprzestaje tylko na promowaniu aktywnego trybu życia, edukuje także Polki jak żyć zdrowo i ekologicznie. I dlatego powstały nie tylko diety, także w postaci cateringu dietetycznego, ale także kosmetyki naturalne. Ewa pracowała nad nimi bardzo długo bo chciała, by miały maksymalnie naturalne składy, a przy tym były dostępne cenowe. To się udało! Ale teraz, możesz kupić niektóre z nich jeszcze taniej, dzięki najnowsze promocji w drogeriach Rossmann.

Promocja na kosmetyki Bebio Ewy Chodakowskiej w Drogeriach Rossmann

Teraz kosmetyki naturalne Bebio Ewy Chodakowskiej można kupić w Rossmannie z dużą zniżką. Na promocję trafiły między innymi dezodoranty, naturalne żele pod prysznic i balsamy do ciała!

kosmetyki-ewy-chodakowskiej-rossmann
Fot. materiały prasowe

Dezodoranty kosztują w promocji11,99 zł (zamiast 16,99 zł), żele pod prysznic 15,99 zł (zamiast 19,99 zł), a krem do rąk z linii Chia i kwiat Japońskiej wiśni 5,99 zł (zamiast 7,49 zł).

W świetnej cenie można kupić także naturalny balsam po opalaniu z masłem z mango oraz witaminą A i E 22,99 zł zamiast 29,99 zł.

Wszystkie kosmetyki mają 99% składników naturalnych, pięknie pachną i doskonale pielęgnują skórę. Naprawdę warto je wypróbować, szczególnie, że tak niska cena na pewno szybko się nie powtórzy!

Zaskoczył mnie, gdyż działa od pierwszego użycia, jestem z niego zadowolona o wiele bardziej niż z każdego antyperspirantu, który miałam. Zapach ma delikatny, utrzymuje się w ciągu dnia, piszą wizażanki o dezodorancie.

Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.