Hilary Duff przeszła metamorfozę
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Hilary Duff już tak nie wygląda! Gwiazda ma niebieskie włosy!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 25 marca 2021 17:27
Hilary Duff przeszła metamorfozę
Fot. Instagram

Hilary Duff uwielbia spektakularne metamorfozy. Aktorka i wokalistka ponownie postanowiła zaszaleć ze swoim wyglądem i tym razem postawiła na zjawiskowy, niebieski kolor włosów. Chociaż zazwyczaj nosiła jasne blond włosy, gwiazda coraz częściej eksperymentuje ze swoim wyglądem. Miała już nawet włosy w kolorze zielony, niczym Ania z Zielonego Wzgórza. Do swoich fryzur zawsze dobiera również stylizacje, które idealnie zgrywają się z kolorem.

Zobacz też: Hilary Duff wzięła ślub po dwóch latach związku! Znamy szczegóły

Hilary Duff w niebieskich włosach

Hilary Duff, która w 2019 roku wyszła za mąż, już niedługo gwiazda po raz trzeci zostanie mamą. W ciąży  postawiła na spektakularną metamorfozę i pofarbowała włosy na niebieski kolor! Wygląda bardzo nowocześnie, ale trzeba przyznać, że ta metamorfoza to prawdziwe szaleństwo. W początkach jej kariery była jednak dość skromną osobą. W miarę upływu czasu zaczęła demonstrować swoją niezależność poprzez kolorowe włosy. Internauci są zachwyceni jej zmianą i porównują ją nawet do syrenki. A Wy lubicie ją w tym odcieniu? 

Hilary Duff
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…