Henry Cavill w serialu Wiedźmin
Fot. materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

Henry Cavill zachwycił w Wiedźminie seksownym ciałem!

Wiemy, jak osiągnął taki efekt!

Marta Cieplak 27 grudnia 2019 16:30
Henry Cavill w serialu Wiedźmin
Fot. materiały prasowe

Henry Cavill odkąd dostał tytułową rolę w serialu Wiedźmin emitowanym właśnie na Netflixie, bardzo intensywnie ćwiczył. Musiał być bowiem przygotowany nie tylko na wycieńczające sceny walki, ale także na ujęcia bez ubrania! I to właśnie dla nich Cavill zdecydował się na drastyczną metodę odwodnienia organizmu, z której korzystają zawodowi kulturyści!

Henry Cavill wystąpił nago w Wiedźminie

Henry od razu po angażu do głośnego serialu zaczął regularne ćwiczenia ze znanym trenerem personalnym z Hollywood – Dave'em Renzim. Na czym  polegał trening? Każdy ranek brytyjski aktor zaczynał od szybkiego kardio. Kiedy tylko mógł, ćwiczył także z ciężarami. Efekt? Boskie ciało, którego ogą mu pozazdrościć koledzy po fachu. Ale Cavill podkreśla, że: „każdy z nas jest zupełnie inny i trzeba trening dopasować do siebie i do swoich możliwości”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The journey continues. Thank you to Mr Dave Rienzi for being such a wonderful guide. My physical journey over the years has been an interesting one, with plenty of pit falls and plenty of moments of reward. I've been reflecting on them a lot recently and I've been very fortunate to work with some fantastic minds. I'm thankful to them all. Recently I've been exploring some of the big players in bodybuilding, both from the past and the present. It's absolutely fascinating to see what they put themselves through, the drive and mental strength required to get to such a place physically. Phil Heath in particular has caught my eye not only for his achievements but also for his genuinely humble and informative approach to his messaging. All this while being a 7x Mr Olympia. If you haven't checked out his page it's worth a peek. @DaveRienzi @PhilHeath #GymStuff

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When you take work home with you #TheWitcher @Netflix

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Henry Cavill odwodnił organizm na potrzeby Wiedźmina?

Aktor w ostatnim wywiadzie w The Graham Norton Show wyznał też, że zdecydował się dodatkowo na odwodnienie organizmu na trzy dni przed nagrywaniem rozbieranych scen w Wiedźminie. Pierwsze dwa dni ograniczał maksymalnie spożywanie napojów, by ostatniego dnia, gdy kręcił sceny bez ubrania, zupełnie zrezygnować z nawadniania. To metoda jest stosowana zawsze przed zawodami przez kulturystów i... skuteczna, bo odwodnienie uwypukla zarys mięśni, ale jest też niezdrowe!

To był jakiś koszmar. Kiedy jesteś odwodniony przez trzy dni to dochodzisz do takiego momentu, że jesteś w stanie wyczuć wodę w pobliżu – śmiał się aktor.

Myślicie, że było warto? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.