marka kosmetyczna Harry;ego Stylesa
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for The Recording Academy
O tym się mówi

Harry Styles założył własną markę kosmetyczną Pleasing

Oto, co w niej znajdziemy! Będzie zaskakująco i kolorowo.

Marta Cieplak 17 listopada 2021 12:30
marka kosmetyczna Harry;ego Stylesa
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for The Recording Academy

Harry Styles właśnie dołączył do gwiazd, które mają własne marki kosmetyczne. I jako jedyny mężczyzna będzie sprzedawał w niej... lakiery do paznokci. Ale to akurat absolutnie nie dziwi jego fanów, bo przecież wokalista od lat słynie z zaskakującego manicure. Co jeszcze znajdzie się w ofercie marki Pleasing? Kiedy będzie można kupić kosmetyki Harry'ego Styles'a? I za ile? Już zdradzamy wszystkie szczegóły.

ZOBACZ TAKŻE: Czy menicure, czyli męski manicure, opanuje ulice?

Kosmetyki Harry'ego Styles'a - marka Pleasing

Nazwa marki kosmetycznej Harry'ego Styles'a to Pleasing, co oznacza "przyjemny" albo "zaspokajanie". I taka właśnie ma być. Jej misją jest „dostarczanie radosnych doświadczeń i produktów, które pobudzają zmysły i zacierają granice. Naprawdę myślę, że istotą Pleasing jest znalezienie tych małych momentów radości i pokazanie ich ludziom", wyjaśnił wokalista w wywiadzie dla magazynu Dazed.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @harrystyles

Wszystko zaczęło się od pomysłu na lakiery do paznokci, bo Harry zawsze uwielbiał manicure i czerpał do niego inspirację z otaczającego go świata – kwiatów, widoków czy nawet wzorów na tapetach. Jak sam mówi, w to był mały pomysł, ale potem ewoluował w coś ważnego.

Jako ludzie, ciągle się zmieniamy i ciągle uczymy się nowych rzeczy i nie wiem, dlaczego firma nie może działać z tego samego punktu widzenia, mówi o swojej marce Harry Styles.

Pierwszy drop w ramach marki Pleasing o nazwie Perfect Pearl to kilka kosmetyków: zestaw 4 perłowych lakierów do paznokci, pojedynczy perłowy biały lakier, perłowy top coat oraz dwa produkty do pielęgnacji skóry – dwustronny pisak z żelem od oczy z jednej strony i matowym olejkiem nawilżającym do ust z drugiej, a także rozświetlające serum idealne pod makijaż. 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak znów zaskakuje manicurem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

Musimy przyznać, że lakiery Pleasing wyglądają naprawdę spektakularnie – tak eleganckich opakowań już dawno nie miała żadna marka kosmetyczna.

Ceny kosmetyków Pleasing zaczynają się od około 80 zł, a za najdroższy z nich trzeba zapłacić aż 260 zł. Wszystkie można kupić jedynie na oficjalnej stronie pleasig.com. Pierwsza wysyłka jest planowana już na 29 listopada! Czy już wpisujecie coś na swoją listę prezentów do Mikołaja? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dazed (@dazed)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.