marka kosmetyczna Harry;ego Stylesa
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for The Recording Academy
O tym się mówi

Harry Styles założył własną markę kosmetyczną Pleasing

Oto, co w niej znajdziemy! Będzie zaskakująco i kolorowo.

Marta Cieplak 17 listopada 2021 12:30
marka kosmetyczna Harry;ego Stylesa
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for The Recording Academy

Harry Styles właśnie dołączył do gwiazd, które mają własne marki kosmetyczne. I jako jedyny mężczyzna będzie sprzedawał w niej... lakiery do paznokci. Ale to akurat absolutnie nie dziwi jego fanów, bo przecież wokalista od lat słynie z zaskakującego manicure. Co jeszcze znajdzie się w ofercie marki Pleasing? Kiedy będzie można kupić kosmetyki Harry'ego Styles'a? I za ile? Już zdradzamy wszystkie szczegóły.

ZOBACZ TAKŻE: Czy menicure, czyli męski manicure, opanuje ulice?

Kosmetyki Harry'ego Styles'a - marka Pleasing

Nazwa marki kosmetycznej Harry'ego Styles'a to Pleasing, co oznacza "przyjemny" albo "zaspokajanie". I taka właśnie ma być. Jej misją jest „dostarczanie radosnych doświadczeń i produktów, które pobudzają zmysły i zacierają granice. Naprawdę myślę, że istotą Pleasing jest znalezienie tych małych momentów radości i pokazanie ich ludziom", wyjaśnił wokalista w wywiadzie dla magazynu Dazed.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @harrystyles

Wszystko zaczęło się od pomysłu na lakiery do paznokci, bo Harry zawsze uwielbiał manicure i czerpał do niego inspirację z otaczającego go świata – kwiatów, widoków czy nawet wzorów na tapetach. Jak sam mówi, w to był mały pomysł, ale potem ewoluował w coś ważnego.

Jako ludzie, ciągle się zmieniamy i ciągle uczymy się nowych rzeczy i nie wiem, dlaczego firma nie może działać z tego samego punktu widzenia, mówi o swojej marce Harry Styles.

Pierwszy drop w ramach marki Pleasing o nazwie Perfect Pearl to kilka kosmetyków: zestaw 4 perłowych lakierów do paznokci, pojedynczy perłowy biały lakier, perłowy top coat oraz dwa produkty do pielęgnacji skóry – dwustronny pisak z żelem od oczy z jednej strony i matowym olejkiem nawilżającym do ust z drugiej, a także rozświetlające serum idealne pod makijaż. 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak znów zaskakuje manicurem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

Musimy przyznać, że lakiery Pleasing wyglądają naprawdę spektakularnie – tak eleganckich opakowań już dawno nie miała żadna marka kosmetyczna.

Ceny kosmetyków Pleasing zaczynają się od około 80 zł, a za najdroższy z nich trzeba zapłacić aż 260 zł. Wszystkie można kupić jedynie na oficjalnej stronie pleasig.com. Pierwsza wysyłka jest planowana już na 29 listopada! Czy już wpisujecie coś na swoją listę prezentów do Mikołaja? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pleasing (@pleasing)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dazed (@dazed)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.