METAMORFOZA

Po długich włosach Harper Beckham nie ma już śladu! Autorem metamorfozy jest jej tata

Najnowsze zdjęcia dziewczynki poruszyły internautów

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 13:01

Córka Davida i Victorii Beckhamów zdecydowała się na ostre cięcie, które wykonał... jej tata! 30 lipca tego roku były piłkarz zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym on ze smutną miną ścina długie włosy Harper, ona zaś promiennie się uśmiecha. Wiele wskazuje na to, że w ten sposób spełnił życzenie córeczki z okazji siódmych urodzin, które obchodziła 10. lipca!

Metamorfoza Harper Beckham. Córka Davida i Victorii zdecydowała się na ostre cięcie

Wczoraj jej mama, Victoria, opublikowała natomiast zdjęcia córeczki z nowej fryzurze, sięgającej ramion, tzw. krótkim bobie. To ogromna metamorfoza, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej włosy Harper Beckham sięgały jej niemal do kolan!

Fani w komentarzach chwalili wygląd córki Davida i Victorii i podkreślali, że prezentuje się olśniewająco. Stwierdzili również, że w ostatnim czasie Harper znacznie się zmieniła i nie mogli uwierzyć w to, że tak bardzo urosła.

David Beckham o włosach córki

Co ciekawe, zmiana fryzury była największym ciosem dla... ojca dziewczynki! Dowodem na to jest podpis, który zamieścił pod zdjęciem, na którym ścina włosy Harper.

„Ktoś jest szczęśliwy, ktoś inny nie do końca, ale nie sądziłem, że ta mała może wyglądać jeszcze piękniej niż przed skróceniem włosów”, napisał były piłkarz pod fotografią.

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyjawił natomiast, że gdy Victoria wpadła kiedyś na pomysł skrócenia włosów córki, on walczył jak lew, by tak się nie stało.

„Jakoś w zeszłym roku moja żona powiedziała: „Może powinniśmy ściąć Harper włosy?”. Odpowiedziałem: „Nie! Musimy je zapuszczać. Nie. Dotykaj”. Nie ścinaliśmy ich od kiedy się urodziła. Dlatego sięgają prawie do jej kolan. Musiałem ich bronić. Są zbyt piękne”, zachwycał się na łamach OK! Magazine.

A jak Ty oceniasz zmianę wyglądu Harper Beckham? Jest według ciebie korzystna?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.