METAMORFOZY GWIAZD

Hanna Lis już tak nie wygląda! Dziennikarka zdecydowała się na ostre cięcie

W metamorfozę gwiazdy aż trudno uwierzyć!

Konrad Szczęsny 15 grudnia 2018 14:01

To się nazywa niewiarygodna zmiana! Hanna Lis, która słynęła do tej pory z długich i prostych włosów, postanowiła przed końcem roku znacznie je skrócić. Co ciekawe, efektem metamorfozy dziennikarka pochwaliła się na swoim profilu na InstaStories, jednak po jakimś czasie zdjęcia zniknęły. Jednak nie wszystkie! 

Hanna Lis obcięła włosy. Metamorfoza dziennikarki: jak teraz wygląda?

Wizerunek żony Tomasza Lisa nigdy nie uchodził za kontrowersyjny. Dziennikarka od początku medialnej kariery słynęła z długich i prostych włosów, które związywała w kucyk lub upinała je w inny sposób. Najczęściej jednak nosiła je po prostu rozpuszczone.

Jednak mijający rok skłonił Hannę Lis do decyzji o całkowitej zmianie. Dziennikarka postanowiła przejść spektakularną metamorfozę, której efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Hanna Lis ma na głowie long boba

Gwiazda ma teraz na głowie long boba, bardzo podobnego do tego, na który jakiś czas temu zdecydowała się również Małgorzata Rozenek-Majdan. To bodaj najmodniejsza fryzura ostatnich miesięcy, więc trudno się dziwić, że obie panie wybrały właśnie ją.

Kolor pozostał ten sam: Hanna Lis nadal zachwyca jasnym blondem.

Jak podoba Ci się dziennikarka w takim wydaniu? My jesteśmy zachwyceni! Zdjęcia zobaczysz w galerii  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.