Halle Berry
Fot. Emma McIntyre/Getty Images
O tym się mówi!

Halle Berry pokazuje swoje prawie nagie ciało. Wygląda zjawiskowo!

Sposoby aktorki na młode ciało po 50.

Aleksandra Frankowska 21 lutego 2022 11:27
Halle Berry
Fot. Emma McIntyre/Getty Images

Halle Berry ostatnimi czasy zachwyca urodą i sylwetką. Aktorka bardzo aktywnie pojawia się na różnych wydarzeniach, chociaż jeszcze do niedawna miała pewną przerwę. Teraz promuje nowe filmy i produkcje, a na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia aktorki niemal nagiej, które zachwycają! Przypominamy, że Berry ma 56 lat, a wygląda, jakby czas zatrzymał się dla niej 20 lat temu.

ZOBACZ TEŻ: Halle Berry ma jedne z najsmuklejszych nóg w Hollywood. Wiemy, jak o nie dba

Halle Berry zachwyca figurą na plaży

Najnowsze zdjęcia na Instagramie Halle Berry przedstawiają ją w skąpo wyciętym kostiumie kąpielowym w towarzystwie trenera personalnego gwiazd. Aktorka, która skończyła 56 lat wygląda zjawiskowo, a na jej brzuchu wyraźnie widać zbudowane mięśnie. Jeszcze dwa lata temu publikowała zdjęcia, jak jeździ na deskorolce, więc czas dla niej całkowicie się zatrzymał. Halle wygląda fenomenalnie, a takiej figury pozazdrościć mogłaby jej nie jedna 20-latka.

Złoty kostium kąpielowy z asymetrycznymi wycięciami na bokach przepięknie podkreślił jej kolor skóry i opaleniznę. Rozwiane włosy niczym u surferki dodały jej dziewczęcości, z szeroki uśmiech sprawił, że zdjęcie nabrało pozytywnej energii. Fani nie mogli opędzić się od komplementów.

Sekret idealnej figury Halle Berry

Nie od dziś wiadomo, że Halle Berry zawdzięcza swoją sylwetkę regularnym ćwiczeniom. Aktorka od lat korzysta z usług trenera personalnego i nigdy nie rezygnuje ze sportu. Uwielbia jogę, która towarzyszy jej każdego dnia. Do tego chętnie ćwiczy również na siłowni. Szczególnie zwraca uwagę na trening nóg, który w jej przypadku składa się ze specjalnych 5 ćwiczeń. Nauczona doświadczeniem wie doskonale, że w jej przypadku nawet najmniejsze odstępstwo od diety i sportu mogłoby spowodować przybranie dodatkowych kilogramów. Jest również na specjalnej diecie, z której całkowicie wyeliminowała pieczywo.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy naprawdę kochają jogę!  Tak pięknie wyglądają właśnie dzięki niej?

Trzeba przyznać, ze Halle Berry nie wygląda na swój wiek, a jej figura w bikini zachwyca. W wieku 56 lat każda kobieta chciałaby wyglądać dokładnie tak, jak była dziewczyna Jamesa Bonda! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.