Halle Berry pokazała jak wygląda jej córka. Ma już 13 lat
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News
Metamorfozy gwiazd

Halle Berry już tak nie wygląda!

Aktorka ku zaskoczeniu wszystkich wróciła do krótkich włosów

Marta Cieplak 16 marca 2022 12:30
Halle Berry pokazała jak wygląda jej córka. Ma już 13 lat
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Halle Berry ma 55 lat, a mimo to jest wzorem dla milionów kobiet na całym świecie. Ma figurę modelki, którą zawdzięcza wielogodzinnym ćwiczeniom oraz odwagę, by eksperymentować z wyglądem bez oglądania się na swój wiek. Właśnie zadebiutowała w bardzo odważnej fryzurze – ma niemal wygolone włosy z boku głowy i dłuższą grzywkę w stylu przypominającą klasyczne pixie cut. Ale to nie wszystko! Część włosów przefarbowała na blond. Skąd ta zmiana?

ZOBACZ TAKŻE: Roma Gąsiorowska zdecydowała się na krótkie cięcie. „Wyglądasz jak Mia Farrow”, piszą fani

Halle Berry w krótkich blond włosach

W ostatnim czasie Halle Berry przyzwyczaiła nas do długich włosów z grzywką i jaśniejszymi pasemkami Stylizowała je na wiele sposobów (w tym w bokserskie warkoczyki) i chyba nikomu nie przyszło na myśl, że aktorka zdecyduje się na radykalną zmianę. Szczególnie, że w tym uczesaniu wyglądała fenomenalnie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Jednak z jakiegoś powodu postanowiła mocno zaszaleć i na rozdaniu nagród Critics Choice Awards 2022 pojawiła się zupełnie odmieniona. Jej włosy z boku głowy zostały maksymalnie przycięte, za to grzywka pozostał dość długa, ale zmienił się jej kolor – teraz Halle została platynową blondynką.

To dla wszystkich moich fanów, którzy marzyli o powrocie moich krótkich włosów. To dla was!, napisała na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Musimy przyznać, że to bardzo odważny ruch. A w nowych włosach gwiazda Hollywood wygląda młodziej i bardziej zadziornie. 

ZOBACZ TAKŻE: Pixie cut – krótkie cięcie włosów, które pokochały gwiazdy

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Halle ma krótkie włosy. Aktorka miewała już nawet krótsze fryzury – m.in. w pamiętnym Bondzie Śmierć nadejdzie jutro z 2022 roku. Kilka tygodni temu przypomniała nawet swoje zdjęcie z tego okresu w mediach społecznościowych i właśnie pod nim pojawiły się komentarze, że w pixie wyglądała fenomenalnie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Czyżby więc do wielkiej zmiany skłoniły ją opinie fanów? My jednak wolimy jej nowe wcielenie niż to sprzed lat. A Wy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.