Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Metamorfozy gwiazd

Halina Mlynkova obcięła włosy!

Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 4 kwietnia 2023 17:30
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova zyskała sławę dzięki takim muzycznym hitom jak „Czerwone korale” i od lat utrzymuje się na szczycie. Pod koniec 2022 roku wydała płytę „Film(l)ove”, na której śpiewa polskie piosenki filmowe innych artystów. A pomiędzy koncertami oczywiście spędza czas z rodziną, w tym z młodszym synkiem, który niedawno skończył roczek. Halina Mlynkova jak każda kobieta potrzebuje jednak od czasu do czasu zmiany – jeśli nie otoczenia, to chociaż wyglądu. Efekt? Piosenkarka ma nową, znacznie krótszą fryzurę. Jak wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej skończył 19 lat! Tak wygląda dziś Piotr

Halina Mlynkova w nowej fryzurze

Halina Mlynkova przez ostatnie lata przyzwyczaiła nas do tego, że ma długie blond włosy sięgające łopatek. Dlatego niemałym szokiem dla jej fanów, którzy bacznie obserwują jej konto na Instagramie, był nowy film na którym widać, jak gwiazda żegna się ze swoimi długimi kosmykami.

Naszym zdaniem w nowym cięciu wygląda doskonale. Bardzo elegancko oraz szykownie. I nowocześnie. Fani natychmiast zasypali ją komplementami:

Wow ale wiosenne szaleństwo, piękna ta zmiana i bardzo pasuje 🔥🔥🔥

Wow ale zmiana 🔥🔥🔥❤️

O rany, pięknie ❤️

A Wam jak się podoba? Wolicie ją w krótszych czy dłuższych włosach?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?