Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow
O tym się mówi!

Gwyneth Paltrow bez makijażu olśniewa urodą w romantycznej Florencji! 

Za rok gwiazda skończy 50 lat!

Aleksandra Frankowska 8 lipca 2021 20:28
Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow

Swego czasu Gwyneth Paltrow była jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Porzuciła jednak świat filmu, chcąc całkowicie oddać się swojej rodzinie. Udało jej się jednak rozkręcić kilka biznesowych projektów, które prowadzi i czerpie z nich całkiem fajne zyski. Niedawno sprzedawała nawet świece o zapachu waginy. Obecnie gwiazda przebywa we Florencji wraz z mężem, skąd wrzuciła zdjęcie w wersji saute. Jak teraz wygląda Gwyneth Paltrow?

Czytaj też: Gwyneth Paltrow w dniu swoich 48 urodzin pokazała nagie zdjęcie!

Gwyneth Paltrow bez makijażu – za rok kończy 50 lat

Aktorka przebywa obecnie we Włoszech, gdzie spędza czas z mężem, Bradem Falchuckem. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z romantycznej Florencji, gdzie para zakochanych pozuje wspólnie nad rzeką Arno. Gwyneth na zdjęciu nie ma ani grama makijażu – nie użyła również żadnego z dostępnych filtrów. Całkowicie naturalnie pokazała się swoim fanom, którzy są zachwyceni jej wyglądem. Przypominamy, że we wrześniu 2022 roku Gwyneth Paltrow kończy 50 lat!

Aktorka zachwyca nie tylko naturalną urodą, ale również zgrabną sylwetką, której w tym wieku pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. To oczywiście zasługa zdrowej diety i regularnych ćwiczeń. W jej mediach społecznościowych często można zobaczyć fragmenty z codziennego życia i tego, jaki tryb prowadzi.

Jak Wam się podoba Gwyneth Paltrow bez makijażu na wakacjach? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.