Metamorfozy gwiazd

Sophie Turner po zakończeniu Gry o tron zdecydowała się na sporą metamorfozę!

Grzywkę kochają też inne gwiazdy. Zobacz je w naszej galerii!

Marta Cieplak 29 maja 2019 10:00

Fryzury z grzywką wracają do mody! Choć nadal ulubiona fryzurą polskich i hollywoodzkich gwiazd jest bob, to grzywka plasuje się w tym rankingu na drugim miejscu. A kto wie, czy to się nie zmieni, bo na nowe uczesanie zdecydowała się serialowa Sansa Stark z Gry o tron, czyli Sophie Turner!

Nowa fryzura Sophie Turner

Niedługo po emisji ostatniego odcinka 8 sezonu serialu i po swoim ślubie z Joe Jonasem w Las Vegas, Sophie zdecydowała się na zmianę wizerunku. Nie wiemy czy grzywka jest zasługą dobrego cięcia czy doczepianych włosów, ale jedno jest pewne – aktorka wygląda w niej zjawiskowo. Takie uczesanie idealnie podkreśla jej rysy twarzy i sprawia, że spojrzenie Sophie Turner jest po prostu hipnotyzujące!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bangs: Yay or Nay?? [London press yesterday]

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophsturner)

Co ciekawe, grzywkę nosi też jej serialowa siostra, czyli Arya Stark grana przez Maisie Williams. Razem wystąpiły nawet na okładce magazynu Rolling Stone. Czy to była jej inspiracja? Możliwe...

Grzywka - hit gwiazd

Na grzywkę decyduje się coraz więcej sław Hollywood. Ostatnio włosy ścięła Charlize Theron i Bella Hadid. Wiele gwiazd nosiło je także w przeszłości. Dlatego stworzyliśmy galerię, która może być doskonałą inspiracją i... lekcją, do jakiego kształtu twarzy jaka grzywka pasuje najlepiej. Bo jedno jest pewne – każdy może ją nosić! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.