Metamorfozy gwiazd

Sophie Turner po zakończeniu Gry o tron zdecydowała się na sporą metamorfozę!

Grzywkę kochają też inne gwiazdy. Zobacz je w naszej galerii!

Marta Cieplak 29 maja 2019 10:00

Fryzury z grzywką wracają do mody! Choć nadal ulubiona fryzurą polskich i hollywoodzkich gwiazd jest bob, to grzywka plasuje się w tym rankingu na drugim miejscu. A kto wie, czy to się nie zmieni, bo na nowe uczesanie zdecydowała się serialowa Sansa Stark z Gry o tron, czyli Sophie Turner!

Nowa fryzura Sophie Turner

Niedługo po emisji ostatniego odcinka 8 sezonu serialu i po swoim ślubie z Joe Jonasem w Las Vegas, Sophie zdecydowała się na zmianę wizerunku. Nie wiemy czy grzywka jest zasługą dobrego cięcia czy doczepianych włosów, ale jedno jest pewne – aktorka wygląda w niej zjawiskowo. Takie uczesanie idealnie podkreśla jej rysy twarzy i sprawia, że spojrzenie Sophie Turner jest po prostu hipnotyzujące!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bangs: Yay or Nay?? [London press yesterday]

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophsturner)

Co ciekawe, grzywkę nosi też jej serialowa siostra, czyli Arya Stark grana przez Maisie Williams. Razem wystąpiły nawet na okładce magazynu Rolling Stone. Czy to była jej inspiracja? Możliwe...

Grzywka - hit gwiazd

Na grzywkę decyduje się coraz więcej sław Hollywood. Ostatnio włosy ścięła Charlize Theron i Bella Hadid. Wiele gwiazd nosiło je także w przeszłości. Dlatego stworzyliśmy galerię, która może być doskonałą inspiracją i... lekcją, do jakiego kształtu twarzy jaka grzywka pasuje najlepiej. Bo jedno jest pewne – każdy może ją nosić! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.