Leonardo DiCaprio
Fot. Darlene Hammond/Getty Images / Steve Granitz/WireImage
Metamorfozy gwiazd

Gwiazdy teraz i kiedyś na jednym zdjęciu! Efekt jest niesamowity!

Przytulają się, uśmiechają i pozują.. z dawnym sobą!

Aleksandra Frankowska 31 sierpnia 2021 13:27
Leonardo DiCaprio
Fot. Darlene Hammond/Getty Images / Steve Granitz/WireImage

W sentymentalną podróż do przeszłości swoich obserwatorów zabiega holenderski grafik Ard Gelinck. Na jego Instagramie znaleźć można absolutnie fenomenalne fotomontaże ukazujące gwiazdy z przeszłości i w teraźniejszości na jednym zdjęciu. To tak, jak gdyby spotkały się w czasoprzestrzennej dziurze dwie postaci, z różnych czasów. Przytulają się, uśmiechają, klepią po ramieniu. Są niczym najlepsi przyjaciele, a co najważniejsze – wyglądają bardzo autentycznie.

Zobacz też: Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Gwiazdy teraz i kiedyś na jednym zdjęciu

Na fotomontażach Gelincka pojawiają się celebryci, politycy, a nawet arystokraci. Wszyscy Ci, których losy przez lata śledziła kolorowa prasa. Wyglądają tak, jakby spędzali ze sobą czas wolny – ich teraźniejsza wersja i ta sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Wśród nich są między innymi księżna Kate, Jennifer Aniston, Britney Spears, Julia Roberts, Jason Priestley czy Leonardo DiCaprio.

Ard Gelinck przenosi obserwatorów w czasie

Holenderski grafik Ard Gelinck, dzięki swojej kreatywności i bez wątpienia doskonałym umiejętnością graficznym, zwrócił uwagę na swoją twórczość na Instagramie. Tworzone przez niego fotomontaże są autentyczne i profesjonalne. Tylko spójrzcie na jego prace na Instagramie @ardgelinck! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…