Dzień Mamy, gwiazdy
Fot. Instagram/Anna Lewandowska/Weronika Rosati
O tym się mówi!

Gwiazdy świętują Dzień Mamy i pokazują wyjątkowe zdjęcia na Instagramie!

Jak wyglądają mamy gwiazd?

Aleksandra Frankowska 26 maja 2021 15:27
Dzień Mamy, gwiazdy
Fot. Instagram/Anna Lewandowska/Weronika Rosati

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla każdej Mamy. Z tej okazji wszyscy ruszamy z życzeniami, telefonami, kwiatami i upominkami do tych kobiet, które dały nam życie. Wśród świętujących Dzień Matki są również gwiazdy, które w tym wyjątkowym dniu publikują na swoich Instagramach zdjęcia z nimi. Dodają również liczne, wzruszające słowa, bo w końcu to Mamie zawdzięczają tak wiele. To one dopingowały ich kariery, służyły radą i wsparciem, aż wreszcie pękały z dumy, kiedy ich dzieci osiągały swoje wielkie sukcesy!

Czytaj też: Prezenty last-minute na Dzień Matki 2021!

Zobaczcie, jak wyglądają mamy sławnych osób i zdjęcia, którymi podzieliły się z tej okazji gwiazdy. Niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe, łapiące niezwykłe momenty. Wśród gwiazd, które pokazały zdjęcie z Mamą znalazły się Weronika Rosatii, Anna Lewandowska, Natalia Kukuska, Bogna Sworowska czy Kinga Rusin.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.