Dzień Mamy, gwiazdy
Fot. Instagram/Anna Lewandowska/Weronika Rosati
O tym się mówi!

Gwiazdy świętują Dzień Mamy i pokazują wyjątkowe zdjęcia na Instagramie!

Jak wyglądają mamy gwiazd?

Aleksandra Frankowska 26 maja 2021 15:27
Dzień Mamy, gwiazdy
Fot. Instagram/Anna Lewandowska/Weronika Rosati

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla każdej Mamy. Z tej okazji wszyscy ruszamy z życzeniami, telefonami, kwiatami i upominkami do tych kobiet, które dały nam życie. Wśród świętujących Dzień Matki są również gwiazdy, które w tym wyjątkowym dniu publikują na swoich Instagramach zdjęcia z nimi. Dodają również liczne, wzruszające słowa, bo w końcu to Mamie zawdzięczają tak wiele. To one dopingowały ich kariery, służyły radą i wsparciem, aż wreszcie pękały z dumy, kiedy ich dzieci osiągały swoje wielkie sukcesy!

Czytaj też: Prezenty last-minute na Dzień Matki 2021!

Zobaczcie, jak wyglądają mamy sławnych osób i zdjęcia, którymi podzieliły się z tej okazji gwiazdy. Niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe, łapiące niezwykłe momenty. Wśród gwiazd, które pokazały zdjęcie z Mamą znalazły się Weronika Rosatii, Anna Lewandowska, Natalia Kukuska, Bogna Sworowska czy Kinga Rusin.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?