Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Grzegorz Krychowiak już tak nie wygląda! Po długiej grzywce nie ma śladu!

Ciekawe co na to Celia Jeunat!

Marta Cieplak 14 listopada 2018 13:15
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak w odróżnieniu od swoich kolegów z reprezentacji zawsze nosił raczej dłuższe włosy, z zaczesaną do tyłu lub na bok grzywką. Można powiedzieć, że ta fryzura była jego znakiem rozpoznawczym, podobnie jak elegancki styl. Ale to się właśnie zmieniło! Grzegorz Krychowiak zdecydował się na ostre cięcie i teraz ma krótsze włosy niż... Robert Lewandowski.

Krychowiak w stylu retro

Grzegorz Krychowiak na dobre pożegnał się z długimi włosami i aktualnie zachwyca wyjątkowo krótkim uczesaniem. Wiele osób komentuje, że wygląda jak Lewandowski! Ciekawi jesteśmy czy waszym zdaniem rzeczywiście są do siebie podobni po tej zmianie.

Metamorfoza piłkarza zbiegła się w czasie z sesją w stylu retro dla Polskiego Związku Piłki Nożnej z powodu stulecia, które przypada na przyszły rok. Na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu Łączy nas piłka na Facebooku można zobaczyć fotki i film zza kulis, na których widać nie tylko Grzegorza Krychowiaka, ale także Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego i Jerzego Brzęczka w strojach z lat 20. i 30. Wyglądają niesamowicie!

U siebie na Instagramie Krychowiak wrzucił także zdjęcie z prac nad wiosenną kolekcją Belamonte, na którym także dobrze widać nowe uczesanie. I jak można się było spodziewać, internauci byli zachwyceni. W komentarzach pisali: „Bello”, „Fryzurka mega”, „Grzesiu, dobra fryzura”, „No jaka fryzura! Cudny mój”. A Wam jak się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolekcja wiosna lato 2019 Praca wre 👌🔥🔥 #balamontebykrychowiak

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.