Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O tym się mówi!

Grzegorz Krychowiak podczas meczu zgubił gumkę do włosów i zszokował fryzurą!

Fani nie szczędzili porównań do Jezusa!

Aleksandra Frankowska 1 kwietnia 2021 16:27
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak to jeden z tych piłkarzy reprezentacji Polski, który uwielbia szokować metamorfozami. Słynący z zamiłowania do futer i ekstrawaganckich stylizacji sportowiec ma na swoim koncie również liczne fryzury, które zapadły w pamięci wielu fanów. Tym razem podczas meczu polskiej reprezentacji z drużyną Anglii na stadionie Webley, Krychowiak zszokował fryzurą i to całkowicie niechcący. Gumka przytrzymująca mu włosy spadła mu z głowy, czego efektem była spektakularna fryzura, sprawiająca, że Krychowiak stał się twarzą memów. Internauci nie szczędzili mu porównań do Jezusa!

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub!

Grzegorz Krychowiak w nowej fryzurze wygląda jak Jezus

Krychowiak, który na co dzień gra w jednym z moskiewskich klubów piłkarskich, jest również właścicielem modowej marki Balamonte, tworzącej najwyższej klasy garnitury.

Piłkarz znany z dość przesadnego dbania o wygląd, ostatnio mocno zapuścił włosy. Podczas meczy Polska-Anglia spadała mu z głowy opaska ściągająca włosy i wszystkim ukazała się nowa fryzura piłkarza. Długie włosy od razu zostały porównane do Jezusa, a Krychowiak stał się twarzą memów. 

Czytaj również: Czy Grzegorz Krychowiak będzie projektować ubrania dla kobiet?

Grzegorz Krychowiak, nowa fryzura
Fot. Andy Rain/Pool via AP/East News

Celia i Grzegorz Krychowiak spędzają miesiąc miodowy na Sri Lance
Fot. Instagram: @celiajaunat

Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.