Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O tym się mówi!

Grzegorz Krychowiak podczas meczu zgubił gumkę do włosów i zszokował fryzurą!

Fani nie szczędzili porównań do Jezusa!

Aleksandra Frankowska 1 kwietnia 2021 16:27
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Grzegorz Krychowiak to jeden z tych piłkarzy reprezentacji Polski, który uwielbia szokować metamorfozami. Słynący z zamiłowania do futer i ekstrawaganckich stylizacji sportowiec ma na swoim koncie również liczne fryzury, które zapadły w pamięci wielu fanów. Tym razem podczas meczu polskiej reprezentacji z drużyną Anglii na stadionie Webley, Krychowiak zszokował fryzurą i to całkowicie niechcący. Gumka przytrzymująca mu włosy spadła mu z głowy, czego efektem była spektakularna fryzura, sprawiająca, że Krychowiak stał się twarzą memów. Internauci nie szczędzili mu porównań do Jezusa!

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub!

Grzegorz Krychowiak w nowej fryzurze wygląda jak Jezus

Krychowiak, który na co dzień gra w jednym z moskiewskich klubów piłkarskich, jest również właścicielem modowej marki Balamonte, tworzącej najwyższej klasy garnitury.

Piłkarz znany z dość przesadnego dbania o wygląd, ostatnio mocno zapuścił włosy. Podczas meczy Polska-Anglia spadała mu z głowy opaska ściągająca włosy i wszystkim ukazała się nowa fryzura piłkarza. Długie włosy od razu zostały porównane do Jezusa, a Krychowiak stał się twarzą memów. 

Czytaj również: Czy Grzegorz Krychowiak będzie projektować ubrania dla kobiet?

Grzegorz Krychowiak, nowa fryzura
Fot. Andy Rain/Pool via AP/East News

Celia i Grzegorz Krychowiak spędzają miesiąc miodowy na Sri Lance
Fot. Instagram: @celiajaunat

Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…