Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Grażyna Wolszczak wygląda jak Jennifer Lopez!

Wiemy, dzięki jakim zabiegom medycyny estetycznej wygląda tak młodo! Wszystko zdradziła na Instagramie!

Marta Cieplak 20 maja 2021 15:30
Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska

Grażyna Wolszczak ma 62 lata, ale gdyby nie potwierdzona data urodzenia, nikt by w to nie uwierzył! Aktorka wygląda bowiem co najmniej na 15 lat mniej! Fani patrząc na jej nowe zdjęcie na Instagramie porównują ją do Jennifer Lopez, a sama gwiazda szczerze wyznaje, że jej wygląd to zasługa doskonałych lekarzy medycyny estetycznej. Po raz pierwszy zdradza jakie zabiegi wykonuje!

Jakie zabiegi odmładzające robi sobie Grażyna Wolszczak?

Na najnowszym zdjęciu wygląda na czterdzieści lat! Nowy, jaśniejszy kolor i modne cięcie z długą grzywką bardzo ją odmładzają, ale trzeba też przyznać, że Grażyna Wolszczak ma piękną skórę prawie bez zmarszczek. Jak sama przyznaje to wcale nie zasługa genów. A przynajmniej nie tylko!

Mnóstwo pytań, jakim cudem tak wyglądam. Odpowiedzi mogą być dwie i obie prawdziwe. Odp nr 1. Ja tak nie wyglądam! Zwłaszcza rano! JLo też nie, zapewniam Was! Dopiero kiedy godzinkę popracują nade mną np @annawrzodakmakeup i @bartekjanuszhair - każda z Was błyskawicznie wypięknieje, słowo, napisała. 

A naszym zdaniem wygląda niemal jak jej siostra bliźniaczka:-)

Zobacz także: Grażyna Wolszczak: „Ja jestem zadowolonym z życia człowiekiem. Mam wielką frajdę z tego, co robię”

Potem zaraz dodaje:

Tak! Ja tak właśnie wyglądam! Nie będę ściemniać, ze natura, ze geny wyłącznie, a włosy na słońcu same się rozjaśniły (jak tłumaczyła się nauczycielom w podstawówce moja przyjaciółka, która wylała sobie na głowę butelkę wody utlenionej 😂) A wyglądam tak dzięki regularnej opiece @dr.martatazbir I to jest chyba słowo klucz: regularnie! 

I doprecyzowuje z jakich zabiegów korzysta u tej znanej lekarki. Okazuje się, że wybiera zabiegi pobudzające produkcję kolagenu w skórze, zarówno na twarz jak i na ciało. „(...) falą radiową, akustyczną, laserem czy mezoterapią. Starzeję się, jak każdy, tylko że wolniej. Doktoressa robi cały plan terapeutyczny i delikatnie, nie zmieniając rysów twarzy (mój ulubiony termin „baby-botoks” 😂) pomaga zachować świeżość tak długo jak się da” dodaje bardzo szczerze.

Doceniamy jej szczerość i wiele gwiazd woli twierdzić, że to kwestia genów albo nowej diety:-) A Grażyna Wolszczak otwarcie mówi z jakich zabiegów korzysta i może być to doskonała wskazówka dla innych kobiet, które chcą zatrzymać młodość na dłużej i widocznie poprawić jakość swojej skóry! Jak widać, jest to możliwe.

Zobacz także: Grażyna Wolszczak pokazała syna. Internauci porównali go do... Christiana Greya!

Ale to nie wszystko! Grażyna Wolszczak także sporo ćwiczy, a także wykorzystuje nowe technologie do modelowania sylwetki. Ostatnio korzystała z zabiegu Emsculpt, który modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i dodatkowo wzmacnia i rzeźbi mięśnie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.