Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Grażyna Wolszczak już tak nie wygląda!

Gwiazda po raz kolejny rozjaśniła włosy!

Marta Cieplak 13 września 2021 14:30
Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska

Grażyna Wolszczak ma 63 lata, ale wygląda co najmniej na 15 lat mniej! To nie tylko zasługa dobrze dobranych zabiegów medycyny estetycznej, o których nie boi się mówić, ale także doskonale dobranej fryzury. Jakiś czas temu aktorka obcięła i skróciła włosy, zrobiła też długą grzywkę, która zresztą jest hitem nadchodzącej jesieni i zimy. Jednak teraz zdecydowała się na kolejną zmianę i tym razem znacząco rozjaśniła włosy. W nowej fryzurze zadebiutowała na premierze w Teatrze Garnizon. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Zobacz także: Wiedzieliście, że istnieje fryzura poprawiająca rysy twarzy?

Grażyna Wolszczak nowa fryzura jesień 2021

Grażyna Wolszczak na premierze spektaklu VICTORIA/True Woman Show pokazała się w jasnych włosach, które dodatkowo odjęły jej lat. Naprawdę trudno uwierzyć, że jest już po sześćdziesiątce! Naszym zdaniem aktorka jest jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd i z każdym rokiem wygląda coraz lepiej.

Grażyna Wolszczak nowa fryzura
Fot. AKPA

W Teatrze Garnizon pojawiła się w efektownej stylizacji – czarnych, wysokich butach i marynarce z bufiastymi rękawami w kolorze butelkowej zieleni, która zmysłowo odsłaniała fragment koronkowej bielizny. Ale wszyscy i tak patrzyli na jej nową fryzurę w ciepłym odcieniu blond.

Musimy przyznać, że jasne włosy bardzo do niej pasują i działają lepiej niż odmładzające zabiegi. Do tego Grażyna Wolszczak nosi bardzo modną grzywkę curtain bang, która doskonal modeluje rysy twarzy i pięknie wyszczupla buzię. Jak widać dobry fryzjer to absolutna podstawa! Jak Wam się podoba? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.